Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy workshopon illetlenség...

Egy workshopon illetlenség selfie-t kérni az előadótól?

Figyelt kérdés

Egy webshop + értékesítési workshopon voltam, a szünetben megkérdeztem az előadótól, hogy szabad-e vele szelfizni, amire azt mondta, hogy igen.

A szünet utáni részben a változó világról beszélt és hogy a híres emberekkel mindenki szelfizni akar híres emberekkel és azt ecsetelte, hogy ez milyen rosz (készült rá már előtte is, mert volt rá diasora, nem miattam mondta el)


Szerintetek illetlenség egy előadót megkérdezni, hogy lehet-e vele selfie-zni?


2019. febr. 8. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Maximum azt mondja, hogy nem akar, na bumm. Régebben is fotózkodtak az emberek a sztárokkal, nem tudom, miért van úgy oda mindenki a szelfitől...
2019. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem illetlen. Korábban is volt olyan, hogy közös fotó az illetővel, csak most nem kell hozzá még egy ember, csak egy hosszú kar.

("volt rá diasora" - meglepődtél volna, ha az egyik dián te lettél volna, ahogy épp fotózkodtok? :D)

2019. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azon a képen bár mem én voltam, de miközben ezt a részt mondta, egyszer-egyszer rám nézett. :D
2019. febr. 8. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan nehezedre esik pár óráig a zsebedben hagyni azt a nyamvadt telefont és figyelni arra, hogy miket mond a másik ember, beszélgetni anélkül, hogy elvonja a figyelmedet a telefonod?
2019. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha selfie helyett közös fotót mondasz, lehet, hogy jobban jön ki. A selfie szónak vagy egy kis informális, bizalmas jellege, egy idegen ezt tolakodónak érezheti. A selfie ritkán kapcsolódik komoly vagy udvarias cselekvéshez, jellemzően kötetlen, bizalmas vagy vicces képekhez társul a jelentése. Nem nagy különbség, de számíthat.
2019. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:

Szerintem sem illetlen. A közös fotózkodásnak csak a mai könnyen hozzáférhető és magánúton is egyszerűen megoldható módja. Ha rákeresel "selfie with" láthatsz mindenféle hírességeket ilyen közös képeken. Ma már ez hétköznapi.

[link]

2019. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:

😌

[link]

2019. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok híres, de jöttek már oda idén is jó párszor, hogy csinálunk-e képet. Nyilván férfiak. Nem fotózkodom vadidegen férfiakkal.
2019. febr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!