Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség hétvégén telefonálni?

Illetlenség hétvégén telefonálni?

Figyelt kérdés
Hétköznap estig dolgozik (munka közben nem tudja felvenni a telefont) nekem is dolgom van és este már nincs is a fejemben, sokszor elfelejtem, hogy fel akarom hívni. Ezért arra gondoltam, hogy hétvégén hívnám fel, mert akkor még napközben tudnék vele beszélni, viszont az meg mégis a szabadnapja...
2018. márc. 15. 14:11
 1/7 anonim válasza:
76%
Kit...?
2018. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
De kit? Mert nem mindegy, hogy családtag, barát, vagy valami szolgáltató.
2018. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Egy ismerős (volt tanárom), akitől szeretnék segítséget kérni valamivel kapcsolatban.
2018. márc. 15. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Biztos marha fontos lehet, ha egyik este sem jut eszedbe... Írj neki sms-t, mikor alkalmas neki. Életképtelenség teteje, komolyan.
2018. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
59%
Nem illetlenség hétvégén hívni, főleg, ha csak akkor ér rá. Belefingani a telefonba illetlenség, ne fingj bele.
2018. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Mindenesetre azzal kezdd, hogy megkérdezed, hogy alkalmas időben hívod-e. E-mailcímét nem tudod?
2018. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivatalos ügyben tanárnak,orvosnak inkább hétköznap szoktam írni,telefonálni.Inkább munkaidőben.Felhívod ha akkor nem alkalmas neki akkor visszahív amikor lesz ideje.
2018. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!