Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bnőim mindíg azért utálnak...

Bnőim mindíg azért utálnak meg mert azt mondják h idegesítő vagyok. Pedig én csak jóban szeretnék velük lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:'(
2010. júl. 1. 09:49
 1/9 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, ezek nem barátok. Szerezz olyan barátokat akik tényleg szeretnek.
2010. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mivel indokolják ezt a kijelentésüket?
2010. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy mi bajunk van nekünk, mert én is ilyen vagyok, csak fiú. :)


Nagyon közvetlen vagyok az emberekkel, mert kedves képet akarok magamról mutatni, és ők idegesítőnek találják. Néha már eléggé kétségbeejt a dolog...

2010. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, és még annyit szeretnék mondani, hogy soha ne gondold azt, hogy nekik van igazuk, mert akkor kialakul benned egy ilyen önutálat meg kisebbségi komplexus szerűség és folyton azon fogsz keseregni, hogy milyen szerencsétlen vagy, mert ilyen a jellemed.


Amikor olyan gondolatod támad, hogy hibás vagy, akkor azzonnal hessegesd el, és beszéld be a tudatalattidba, hogy igenis ők pofátlanok, mert nem képesek téged megérteni és nincs elég türelmük.


Ha kell, akkor annyiszor beszéld be, amíg nem hiszel benne.


További szép napot! :)

2010. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ne foglalkozzál velük. ezek a barátok nem barátok.

Nekem is volt ilyen kismilió ezer. de sz.rt se érnek. XD

2010. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ők nem szeretnének veled jóban lenni? Hanyagold őket, mást nem tehetsz. De miért hívod őket "barátnő"-nek?
2010. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt :)
2010. júl. 1. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1:Lehet,hogy túlságosan erőlködsz.

2:Csak nem akarják,hogy a barátai legyél.

Amúgy szerintem tojd le mit mondanak.Annyi ember van a világon.Ha ők nem tartoznak a barátikörödbe,nagy cucc.Különb barátokat is találhatsz.Fel a fejjel,és ne szomorkodj miattuk!:D

2010. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is van ilyen. De én leszarom. az ilyen nem barát, hidd el
2012. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!