Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idegesítő kollégával mit tegyek?

Idegesítő kollégával mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valaki vagyon idegesít. Illetve egy bizonyos tulajdonsága idegesít. Rájöttem, hogy ez azért van, mert emlékeztet a korábbi önmagamra. Ezek szerint még nincs teljesen rendben a dolog bennem, hiszen ha rendben lenne, nem idegesítene ennyire.


Konkrétan arról van szó, hogy van egy kollégám, aki minden nap felolvassa nekem a fél internetet. Hiába mondom neki, hogy már olvastam azt a hírt, meg nem érdekel, felteszek fülhallgatót stb. Ő csak mondja a magáét. Én kinőttem már abból, hogy én akarjak a társaság állandó középpontja lenni, meglehetősen szótlanul el tudok lenni órákig akár. De ez a viselkedése mégis kiborít. Mit tegyek? Van valami jó ölet erre???


2009. szept. 23. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon nehéz probléma! Nem kell kommentálni, amit mond, így nem adja alá az ember a lovat. (Milyen jókat mondok...) Velem is volt ilyen, aztán már önkéntelnül kikapcsoltam teljesen. Szegény.
2009. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olvassa a hírt, és hiába mondod neki, hogy te is olvastad már, akkor lépj oda és kattints a jobb felső sarokban az X-re. 1x megcsinálod vele, tuti, hogy többet nem olvas.
2009. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Küld el neki ennek a cikknek a linkjét. Ha elolvassa, hátha leesik neki.
2009. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvassa ezt az oldalt. Hátha... :D :D :D
2009. szept. 24. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
kezd el neki olvasni a puruttyát!
2009. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!