Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Zavaró egy fodrásznál ha nem...

Zavaró egy fodrásznál ha nem nagyon beszélgetős típus?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szeretek csevegni a fodrásszal. Kész kínszenvedés :) jobb ha csendben teszi a dolgát, hadd engedhessem el magam.
2019. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Én meg még nem találkoztam olyan fodrásszal, aki nem beszélgetős. Én szeretem is, ha beszélgetős. Gyakran beesek idegen fodrászokhoz, és jókat szoktunk beszélgetni abban a fél órában. Már csajom is lett így egy fodrász csaj, úgyhogy remek ismerkedési lehetőségnek is tartom.

Szerintem nagyon lehangoló tud lenni, ha két ember csendben van fél órán át. Emberek vagyunk, nem robotok. Még az ember napját is feldobja egy közvetlen, kommunikatív fodrász, és emberek is szívesebben járnak vissza hozzá.

2019. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

- Mit, hogyan? Ezt azért nem baj, ha megkérdezi, és meg is jegyzi.

2019. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Csak a dolgát végezze jól és ne legyen ellenséges.
2019. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretek senkivel sem beszélgetni, tehát nem gond.
2019. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Én azt értem, hogy ha két könnyen ismerkedő/barátkozó, beszédes ember összetalálkozik, akkor kellemes fél órát töltenek el együtt egy ilyen helyzetben.

De nehogymár kizáró ok legyen az, ha valaki nem ilyen... Könyörgöm, fodrász, és nem pszichiáter, és hallgatag, nem a fél karja hiányzik.

És amúgy a kliensek közt is van olyan, akit zavar, ha a fodrász megállás nélkül szóval tartja, például én.

Úgyhogy azt mondom, ez tök oké.

2019. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Utálom, ha beszél hozzám, vagy kérdezget. Semmi kedvem egy idegennel cseverészni, csak mert helyhez vagyok kötve. A buszsofőrhöz sem megyek oda csevegni, miközben vezet.
2019. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem zavar, sőt! Az egyik ok, amiért a jelenlegi fodrászomhoz járok az, hogy nem túl beszélgetős. Sokkal oldottabban érzem magam így, hogy nem kell egy félig idegennel mindenféle dologról beszélnem.


Az még elmegy, ha magáról mesél, de amikor engem kérdezget, azt utálom.

Szerintem egy jó fodrász alkalmazkodik a vendégéhez, és egy hallgatag emberrel nem erőlteti a csevegést.

2019. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem. Én szeretem ha békén hagynak a szolgáltatók. Utálom az üres fecsegést idegenekkel.


Külföldön van is ilyen kezdeményezés, "quiet chair" és hasonló elnevezése van. A vendég kérheti ezt és a szolgáltató legyen az fodrász, körmös, pillás stb a kezelés ideje alatt csak akkor szól hozzá ha muszáj, azon kívül mellőzi a beszélgetést.

2019. ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 timeamagdolna válasza:
Akkor legalább a munkájára figyel!!!
2019. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!