Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha én most pl felvennék egy...

Ha én most pl felvennék egy maszkot télen, mert nagyon hideg van, és úgy lennék kint a városokban, úgy sétálnék azért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most és télen? Végül is lesz még tél idén, igen... Fene, most mehetek más kérdés alá kötekedni. :(
2019. jún. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lilla64 ***** válasza:
100%

Először is,most nincs tél.

Másodszor,miért büntetnének meg? Talán utánadnéznének az emberek,hogy miféle csodabogár vagy.

2019. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ezt nem szabad. Minden testrészünket védjük, óvjuk. De az arcot? Amit talán legjobban féltünk, ami leginkább látszik, na azt nem szabad védeni. Mert hát hogy néz az ki? Süsse a nap, fújja a fagyos szél. Emmberi hülyeség.
2019. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak megbüntetni, de a rendőr kérheti, hogy mutasd meg az arcodat. Ha nem mutatod, akkor megbüntethet, igen.
2019. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2, de 6 hónap múlva lesz, és ugyanez a tél folytatódni fog áprilisig. Nem fogjuk megúszni nagy fagyok nélkül; még ha ez most hihetetlennek is hangzik.
2019. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak tüntetésen illetve a gyülekezési törvény hatálya alá tartozó megmozduláson tilos az arcot elfedni. Ez alól kivitelezést lehet kérni a rendőrségtől ha a megmozdulás képi eleméhez tartozik, hogy az emberek maszkot viselnek.

Egyébként az utcán olyan maszkot hordasz, amilyet akarsz.

2019. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Én hordtam neoprén maszkot amikor télen bicikliztem, sosem szólt érte a rendőr.
2019. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak Ásotthalomra ne menj, mert a végén még a sok nyugger burkának nézi azt is.
2019. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!