Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem lehet időben érkezni...

Miért nem lehet időben érkezni a színházba?

Figyelt kérdés

Tegnap este a mellettünk lévő két székre nem jött senki, egészen a második felvonás elejéig, amikor már ment a műsor. Sor közepe volt.

Én nem álltam fel és szerencsére nagyon jó fej emberek ültek mellettünk ők sem engedték be a tuskókat.

Az ajtóból nézték végig a musicalt.


Azt nem értem a jegyszedők miért nem veszik szigorúan ezt az érkezési dolgot. Másrészt, aki amiatt késik, hogy nem talál parkolóhelyet, miért nem jön vonattal, mint pl. mi is... Mi már 25 perccel a kezdés előtt a helyünkön ültünk. Példát lehetne venni rólunk.



2019. jún. 19. 17:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%

Az igazán nagyoknak van annyi türelme embertársaikkal szemben, hogy ilyesmin ne akadjanak fenn.


Tudod, ha valaki fingik egy társaságban, akkor is csak az ovisok meg a tapló aljanép kezd gúnyolódásba és röhögcsélésbe...

2019. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
87%
Az valóban nem becsülendő, ha valaki egyszerűen nem veszi komolyan, és azért nem ér oda. De lehetett bármi okuk rá. Nem tudhatjuk miért nem értek oda, hogy valóban trehányak és mindenhonnan elkésnek, vagy amúgy pontosak illetve időben érkeznek és most akár önhibájukból, akár nem (mert bármi előfurdulhatott, amiről nem ők tehetnek) egyszer elkéstek. Az viszont elég furcsa, hogy mások fölé helyezed magad.
2019. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Jól van köszi a válaszokat. Részemről lezárva a téma.
2019. jún. 19. 20:13
 14/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát barátom, részünkről még nincs. Azt hiszem kapno fogja még itt az ívet az elit fejed. :D
2019. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%
Jó nagy tahó vagy, nem veszünk rólad példát. És buta is vagy, biztos, hogy nem parkolóhely hiány miatt hagyták ki a első felvonást.
2019. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te az életben nem jártál színházban kedves kérdező és abban a hitben vagy, hogy oda (csak) az elit jár. Szánalmas, buta, proli mentalitás.
2019. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
Azért az durva, hogy valaki annyira proli legyen, hogy a színházat valamiféle elit dolognak képzelje.
2019. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Felőlem adhatod az ívet, jót mosolygok rajta. :) mellesleg tudod van az a lefele mutató piros kéz :D


A színház az egyik legjobb és legelitebb szórakozás. A buliba járó tuskó fiatalok a színház fogalmát sem ismerik. Állítom többet jártam színházban, mint te azt gondolod.


Apropó. Pukizzatok csak, én törlöm a kérdést a kiírt kérdéseim listájáról, aztán nem jut el hozzám a büfizésetek :D

Na szép estéket :)

2019. jún. 19. 20:41
 19/30 anonim ***** válasza:
86%

Kiposztolom a kérdést valami vicccsoportba, ezt a nyomit érdemes minél több embernek látnia... :D

Az meg főleg ciki, ahogy behúzta fülét farkát :D :D

2019. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%

Azért hogy ennyire arrogáns és ostoba legyél, és még te taplózol le másokat? Ritka alja egy ember vagy.

A késésnek meg ezer oka lehet amik az emberen kívül állnak.

2019. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!