Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem lehet időben érkezni...

Miért nem lehet időben érkezni a színházba?

Figyelt kérdés

Tegnap este a mellettünk lévő két székre nem jött senki, egészen a második felvonás elejéig, amikor már ment a műsor. Sor közepe volt.

Én nem álltam fel és szerencsére nagyon jó fej emberek ültek mellettünk ők sem engedték be a tuskókat.

Az ajtóból nézték végig a musicalt.


Azt nem értem a jegyszedők miért nem veszik szigorúan ezt az érkezési dolgot. Másrészt, aki amiatt késik, hogy nem talál parkolóhelyet, miért nem jön vonattal, mint pl. mi is... Mi már 25 perccel a kezdés előtt a helyünkön ültünk. Példát lehetne venni rólunk.



2019. jún. 19. 17:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igaza van, én is utálom, ha színházban, moziban az előadás / film felénél akar bemászni valaki.
2019. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
86%

"A vonat nem késik"


Ez kegyetlenül hülye. :DD


Gyerekek, ez nem sznib, ez hülye, primitív fos. :D


Aki szerint akkor van igaza, ha övé az utolsó szó. Juj törli a kérdést a listájából, mekkora fenyegetés. Hűha.


Saját kérdésemrt én még soha n töröltem. :D

2019. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%

„A vonat nem késik.”


Íme a banánhéj amin elcsúszott.

2019. jún. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
63%
Várható volt... Szánalom :D :D :D
2019. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
63%
Ha ő olyan elit, akkor miért nem kocsival megy. Az elitek mindig keresnek parkolót pl. hotel parkolója. De ő a Mr. Tökéletes. És ő tudja, hogy a vonat egy elit dolog, mert nem késik. De az biztos nem tudja, hogy akit lenéz, mert a sziget fesztiválon bulizik az akár több százezret fizet érte. Meg azt is tudja Mr. Tökéletes, hogy hol ülnek az elitek.
2019. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy nem törlődik a kérdésed a listából, csak ideiglenesen rejtve marad addig, ameddig nem érkezik rá újabb válasz.
2019. jún. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
68%
Na csak előjött belőle a 15 éves kocka troll hülyegyerek a végén :)
2019. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
74%

Ezt írta nekem privátba


A sziget fesztivalon bulizok ott dogoljenek meg ahol vannak. En sosem voltam buliban. Barataim sincsenek senki nem melto hozzam. Peldat lehet venni rolam. Harapom az ujjamat a k.rv@ @ny@d@t wihihihi


És erről nekem az a véleményem, hogy az az ember akinek nincs barátja azzal elég nagy problémák lehetnek és te nem vagy méltó hozzánk. És rólunk válaszolókról lehetne példát venni, mert nekünk vannak barátaink. És az anyám nem k.rv@, csak van egy jó állása ahol jól keres. ,,Wihihihi "

2019. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
83%

„A vonat nem késik.”


Lehet, hogy Japánban lakik.:D


(Tavaly a MÁV 4 évet késett összesen)

2019. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
67%
Szerintem ez a vita túl lett tolva. Mindenki nyugodjon le, és hagyjuk békén ezt az egészet! Köszönöm!
2019. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!