Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jèzus vagy az apostolok vajon...

Jèzus vagy az apostolok vajon imádkoztak a halottakèrt? Idèznè valaki?

Figyelt kérdés

#Apostolok #halottakèrt.
2019. aug. 9. 17:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
83%

A 18-as válaszodban azt írod, hogy tudtad, hogy benne van. Az előző válaszodban pedig ezt írtad: Nincs semmi különös,csak èppen annyi,hogy Isten szavában nincs benne,ès ez a gyakorlat pogányok,mohamedan,külömbözö őserdői törzsektöl ered,Jèzus ès az apostolok,távol tartották magukat tőle.


Döntsd már el, hogy szerinted benne van, vagy nincs benne! Össze vissza hazudsz. Én megmutattam, hogy hol van. Szerintem most már állj le, mert a te ismereted betegesen hiányos.

2019. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
6%

Jézus ingyen imádkozott Lázár nevű barátjáért, és feltámadt a halálból.

Egy katolikus pap pénzért mond misét egy számára idegenért, és nem történik semmi (a pénzmozgáson kívül).


A gyengébbeknek: ez nem párhuzam, hanem ellentét!

2019. aug. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
5%

A pap a nem létező purgatoriumból "kiszabadítja" a halottat a nem létező hatalmával, ehhez csupán a létező pénzed kell a búcsúcédulára, vagy a misére.

Ezt a hamis vallást az emberiség 500 éve lerázta magáról.

2019. aug. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
83%
Á akkor ezért van ennyi protestáns zombi.
2019. aug. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

A valóságot tekintve a kèrdès adott.

A kèrdèshez mindenkinek joga van.

A felelősnek is joga van felelni a kèrdèsre,mèg akkor is,ha szerinte jó,de közben letisztázodik,hogy hibás,mert nem bizonyitható.Ez szerint müködik a GYIK.

A rendbontok megszegik a GYIK szabályait azzal,hogy a főkèrdèsbe belekèrdeznek azèrt,hogy meneküljenek a felelèstől,nagy keresztèny lètükre,szemèlyes támadásba lendülnek,minta hiènák az oroszlán ellen.

Ezzel terelik a hamis tantètelről szóló tèmát,mèg akkor is ha a biblia ellene szól, egyes hzugságoknak.

Nem engedik,hogy a biblia döntse el hol van igazuk,ha van.Nem használnak biblia idèzetet miközben szentè avatják magukat.Olvasd szent Ignác,holott mèg ezrek vannak.Jèzus azt mondta "egy szent van,az pedig Isten".

David szerint"bűnbe szült az èn anyám".

Akkor mègis,Ádámban mindenki bünös,micsoda kivètelek a szent Ignácok.

Jèzus azt mondta"Atyának se hívjatok senkit,mert egy a ti Atyátok Isten a mennyben.Hány Atyátok van,csak úgy kèrdezem,mert nem èrdekel?


Na az ilyenekèrt nem feleltek tisztesègesen ès civilizáltan,mert a sok hazug hamisságot,szemèlyes támadással elkendőzitek.Titeket a 68%,61%,70%,54%stb.abszalut nem az Isten szava èrdeke,annál inkább a hazugság megvèdèse.

380 hazugság van amit èn tudok a tantèteletekben amit ördögi módon vèdetek,de ezen felül mar ember nem tudja számolni.


Nem itèlkezek különösebben,de az oldalon való bemutatkozásotok a hitetlensèg bizonyítványa,úgy,hogy èrddmes körètek csoportosulni vagy eltávolzni,mert nektek az igaz(biblia)hamis ès a hamis igaz(szent háromság).

2019. aug. 10. 06:50
 26/66 anonim ***** válasza:
11%
NEM
2019. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
11%

Jézus a feltámadásért imádkozott, hogy megvalósuljon, amit az Atya a hatalmával elvégez.

(János 11:41, 42) . . .„Atyám, hálát adok neked, hogy meghallgattál. 42 Igaz, tudtam, hogy mindig meghallgatsz; csak a körülálló sokaság miatt beszéltem, hogy elhiggyék, hogy te küldtél el engem.”

2019. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
83%

Ha már linkek...én már csak ennyit tudok hozzáfűzni...

https://www.youtube.com/watch?v=_pdUExRDGtU

2019. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
88%

1. Ha olyan csinálnak,ami történetesen nincs benne a Bibliában,akkor el kell,hogy keserítselek Edgár,de te sem tartasz ám be maradéktalanul mindent. Pl a felebaráti szeretet ugye kapásból nincs meg,aztán tudtommal a Bibliában olyan is van,hogy ne menj bele felesleges vitákba,te ezt még fokoztad is azzal,hogy te nem belemész,hanem te kezded a felesleges vitát. De a lényeg mindenképp az,hogy te is 10000000%,hogy csináltál és csinálsz is olyat,ami az imádott Bibliádban nem szerepel,vagy tiltott,szóval addig meg tessék magaddal foglalkozni,mutass példát,majd akkor talán kioktathatsz másokat.

2. Ha szerinted emberek pogány istenségek miatt imádkoznak a halott szeretteikért,akkor neked még nem halt meg senkid,mert fingod nincsen róla,hogy mit érez egy ember ilyenkor. Ha lenne,akkor nem beszélnél akkora baromságokat,hogy mikor egy embernek meghal valakije,aki fontos neki,rögtön arra gondol először,hogy ő most aztán pogány isteneket fog imádni. Te direkt csinálod ezt,vagy tényleg nem láttál még messziről se embert életedben?

2019. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
Na még a fanatikus 24%-os is azt mondta, hogy Jézus imádkozott halottért, neki aztán elhiheted, mert hozzád hasonló mentalitású.
2019. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!