Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jèzus vagy az apostolok vajon...

Jèzus vagy az apostolok vajon imádkoztak a halottakèrt? Idèznè valaki?

Figyelt kérdés

#Apostolok #halottakèrt.
2019. aug. 9. 17:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
83%
Ja,és végszónak annyi,hogy idézd nekem,melyik válaszodban találhatom a jóindulatodat? Mert egy ilyet sem találok.
2019. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

Kedves Lucifer 666,ezen a zűrzavaros oldalon mar nem tudom a kèrdèsed vicc vagy való.

Èn így/úgy is komolyan veszem ès ajánlom olvass bele a következőbe ès felejtsd el ezt a szellemi vitat.


[link]

2019. aug. 10. 14:26
 43/66 A kérdező kommentje:

Lucifer 666

Írd a googlebe:Mit tanít valójában a biblia?

Mert úgy látom a link nem nyílik direct.

2019. aug. 10. 14:37
 44/66 A kérdező kommentje:

36.Sajnálom egy 200000 számon nem tudsz eligazodni.

Segítek kiirom bdtüvel:Kètszázezer.


[link]

2019. aug. 10. 14:50
 45/66 A kérdező kommentje:

36.

A link nem nyílik ki igy írd be a googlebe a:

"Nèmetországban kètszázezren lèptek ki a Katolikus Egyházból 2018-ban"

2019. aug. 10. 14:59
 46/66 A kérdező kommentje:

41.Ráchel: Nehèz lenne visszakeresnem kb 1ève volt amikor közös nevezőt erőszakoltunk ki egymásból,jol is esett.De mostanában úgy szorod a szavakat mint a tűzoltók a vizet a tűzre.Nagyon tüzelsz.

Szeretnèlek úgy a családodban látni,mègis valaki jut-e szóhoz.

Írjal könyveket naponta legalább egy lenne.

A tanácsom az,hogy drámát írj,ez menne alvásközben is,Utánna lemented számitógèpre,fülhalgatoval a füledböl.


Szinte elfelejtettem az atyai tanács közben.

A letiltás vagy töröltetès:a moderátorok tudnak olvasni,mèg jobban èrtelmezni,1 èv alatt a kèrèsemre harmat töröltettem,egyet letiltattam.

Több mint egy ève tègedet is akartalak de volt egy másik az volt az első,Utánna veled bèkèsebb vizekre hajoztunk ès elmaradt.

Èn akit töröltetni akarok,annak èrtelme kell legyen,mert a moderátornál nem a magam hibája miatt jelentkezem ,hanem a GyIK szabályokat megszegők miatt.


Várom a hosszas drámát,termèszetesen irásban



,

2019. aug. 10. 15:43
 47/66 anonim ***** válasza:

"Ez így törtènt 2019-ben nèmetországban 1 holnap alatt 200000 ezer ember hagyta el az egyházadat."

Akkor ezek szerint ez hazugság volt? Edgár, benned nem csalódik az ember, ha hazugságról esik szó.

Szerinted havonta lépnek ki 200 000-en, a link szerint 12 hónap alatt léptek ki annyian.


Mellesleg a 200 000 ezer az magyarul 200 000 000, tehát kétszáz millió.

2019. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

47.Tartozkodtam ès tartózkodók veled szobaállnI mert csak a bajt keresed.

Ugynèz ki,hogy a múltkorit nem hagyod abba.

Nem gondoltam meg magam,de esèlyt adtam a normális levelezèsre mialatt nem szóltam hozzád,de te mind csak piszkáltál ès piszkálsz.

Most ha nem tudsz 200000-ig èrtelmezni kaptal egy kètèrtelmü hibát ami elèg egyèrtelmü.

Nègy forrásból èrtesültem a nèmetországi Egyház hanyatlásárol ès mindenütt 200000 volt a köritèsek pedig nem èrdekelnek.

Hogy tudjad,hogy Hollandiában is ez a helyzet,az ilyen fèlrèszeg hitetlen gunyolodó emberekből elegük van.

Az ilyen gondolkodás vezette apáinkat,nagyapáinkat,hogy a Katolikus a katolikust tízmilliós számokban halomra lőjèk.

2019. aug. 10. 17:52
 49/66 anonim ***** válasza:

"az ilyen fèlrèszeg hitetlen gunyolodó emberekből elegük van"

Hát akkor nem kéne annyit innod. Láthatóan már sokaknak elege van itt belőled, de ha még ilyenkor félrészek is vagy, megértem.

2019. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:

49. Hátha vidámmá teszi az estèdet.


[link]

2019. aug. 10. 19:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!