Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet Isten segítségét...

Hogy lehet Isten segítségét kérni abban, hogy felmondjak a munkahelyen vagy ne?

Figyelt kérdés
Hátha valaki próbálkozott hasonlóval a keresztények között. Segítséget szeretnék kérni. Csak valahogy segít az Isten, hogy hogyan lesz nekem a jó...
2019. aug. 13. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Imában kérni tanácsot.
2019. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk nagyon erősen érzem, hogy 70% hogy azt akarja mondjak fel, de az is lehet én akarom jobban. De legalább leszólna az égből. Én felkiáltanák, hogy "felmondjak-e Uram a munkahelyen?" és jönne valami, pl. Neee! Akkor visszamennék dolgozni. De így kétségek között nem bírom.
2019. aug. 13. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha van másik munkahelyed és/vagy tartalék pénzed, akkor mondj fel.

Ha ezek közül egyik sincs, akkor inkább ne.


Üdv: Isten

2019. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Mi a munkád és mit dolgoznál helyette? Miért?
2019. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
esetleg egy lelkésztől is kérj tanácsot. No nem a felmondásról, hanem hogy hogyan tudnád megkülönböztetni a te kívánságodat az isteni tanácstól. Görögkatolikus vonalon van is ilyen internetes tanácsadó lelkipásztor.
2019. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

igen

[link]


AGGODALMAK A MEGÉLHETÉS MIATT

A munkanélküliség sokaknak okoz aggodalmat. Miután elvesztik a munkahelyüket, nehezen találnak bevételi forrást. Gondolj bele, milyen érzés, amikor egyik munkaadó a másik után utasítja el a jelentkezésedet. Nem ritka, hogy ha valaki ilyesmit él át, elveszti az önbecsülését. Mit tehet érted Jehova, ha ilyen helyzetbe kerülsz? Lehet, hogy nem fog azonnal egy ideális munkahelyet adni neked, de emlékeztethet arra, amit Dávid király mondott: „Ifjú voltam, meg is öregedtem, de nem láttam az igazságost teljesen elhagyatva, sem utódját kenyeret kéregetni” (Zsolt 37:25). Igen, Jehova téged is értékesnek tart. Igazságos jobbjával segíteni fog előteremteni azt, amire szükséged van ahhoz, hogy továbbra is szolgálhasd őt.

2019. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy. Isten nem válaszol közvetlenül egy imára sem.


Az ima után majd megindul a jelkeresés, hogy vajon Isten milyen választ adott, aztán vagy jól értelmezi őket az ember, vagy nem.

2019. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KZitus ***** válasza:

7-es

Az írásod szerint rossz istenhez imádkozol.

Mert a Teremtőről azt írta egy ember, aki szüntelenül imádkozott Istenéhez:"„Ó, ima Meghallgatója, hozzád jön minden ember” ZSOLTÁROK 65:3

„Semmi miatt ne aggódjatok, hanem mindenben ismertessétek kérésteket Istennel hálaadással együtt, ima és könyörgés által” Fil 4:6.

2019. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem fogjátok elhinni, de az autóm bal első kereke félig leeresztett. Így indulnom kellett munkába, de 40 percet késtem ez miatt, persze az volt, hogy mondták a főnök keres. Lecsesztek, de egy szóval sem mondták, hogy még egy ilyen és kirúgnak. Meglepődtem. Lehet olyan cégnél dolgozom, ahol bármit meg lehet tenni? El sem küldenek?


Ez most tényleg furcsán jött ki, mert zárt garázsom van, senki nem fér hozzá. Nem volt defektem, mert felpumpáltam reggel és most voltam a parkolóban még mindig teljesen kemény a kerék. Most egész nap azon gondolkozom, hogy ez mi?

2019. aug. 14. 15:50
 10/10 A kérdező kommentje:
30 év alatt én még nem emlékszem olyanra, hogy plöttyedtre engedett az autógumim.
2019. aug. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!