Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem, hogy semmit nem...

Úgy érzem, hogy semmit nem eredményez, ha imádkozom. Lehet oka az, hogy még nem vagyok megkeresztelve?

Figyelt kérdés

Sosem látok vagy érzek konkrét dolgot, ha Istenhez fohászkodom.Úgy érzem, ha legalábbb egyszer sikerülne áldoznom (tehát Krisztus testét magamhoz vennem), akkor sikerülne, csakhogy ezt ugye nem tehetem meg, tekintve, hogy nem vagyok megkeresztelve.

Vajon ez lehet az oka, vagy sem?



2019. aug. 15. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Én tapasztalat alapján mondhatom neked még ima soha nem segített, még meggyógyulni sem. Meg is vagyok keresztelve és hiszek is. A papoknak sem szokott segíteni. Nézd meg pl. egy filmet, amikor az ördög a csapatával belép egy templomba és a papok hevesen elkezdenek imádkozni és könnyedséggel fejbe lövik mindet. Vagy pl. zuhanó repülőn is kipróbálhatod vagy országúton forgalommal szemben. Sok sikert!
2019. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
Isten nem létezik. Felesleges időpocsékolás. Olyan mintha a falnak beszélnél és azt várod hogy majd egy csoda ami sose jön el elfog jönni. Baromság.
2019. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg szeretnéd tudni a választ, akkor katolikus körökben érdeklődj, ne mindenféle emberektől (akik annyit sem tudnak az imádkozásról, mint te - az ő véleményükkel mire mész?).
2019. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Majd halálod után jókat fogunk ezen nevetni.


Ha istent keresed, nézz úgy a világra, mintha nem lennr benne vallás, mint a kereszténység.

2019. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%

"Majd halálod után jókat fogunk ezen nevetni."

Kik?

2019. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!