Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak szerintem ellentmondásos...

Józsika3477 kérdése:

Csak szerintem ellentmondásos az, hogy a hetednapi adventistáknál tiltott az orális illetve az anális szex, viszont az érzelmi kötődés (szerelem) nélküli szex megengedett?

Figyelt kérdés
keresztény, adventista, erkölcs, szex

2019. aug. 26. 19:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Na erről beszélek. Péter a gödöllői vonalat képviseli, ott nem ugyanazt tanítják, mint mondjuk Zugligetben, ahol nyíltan arra oktatják az odajárókat, hogy mindenki hazudik rajtuk kívül és a szombat miatt csak ők maradnak meg.
2019. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a két vonal nevesítve :D

Hetednapi Adventista Egyház

és

KERAK-Keresztény Advent Közösség

/nem tudom melyik a gödöllői és melyik a Zugligeti :) /

2019. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok,


A valóságban nincs ilyen, hogy "gödöllői vonal" meg "zugligeti vonal", sőt hitvallásában a HNA és a KERAK is azonos. Emberek vannak mindkét közösségben, mégpedig sok kérdésben másképp gondolkodó emberek. Nyilván a HNA-ban és a KERAK-ban is találunk liberálisabb és konzervatívabb embereket, és bizony vannak ultrakonzervatívak is.

Én alapvetően liberális gondolkodású vagyok, így ilyen témákban mint ami a kérdésben is szerepel azt vallom, hogy minden embernek a magánügye, hogy mit csinál a hálószobájában, ehhez a társán kívül senkinek semmi köze nincs! Sőt helytelennek tartom, ha bárki ebbe beleszól!

Egyébként a KERAK központja Zugliget, viszont Gödöllőn megtalálható mindkét közösség gyülekezete, a KEREK-os nagyon konzervatív a HNA-s viszont nem.


Üdv. Péter

2019. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!