Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem visszatetsző egy kicsit,...

Nem visszatetsző egy kicsit, ha egy lelkésznő festeti a haját?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy egy református vagy evangélikus lelkésznőnek a külsejével a puritánságot, a visszafogottságot kell sugároznia. Egy festett hajú lelkésznő számomra kevéssé hiteles.

2019. szept. 4. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Pedig semmi baj nincs vele, hidd el.
2019. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Az attól függ, hogy kiért vagy miért festi a haját! Miért nem kérdezed meg?


Akkor lehet, hogy már nem ítélnéd el, ha tudnád, hogy miért festi a haját. :) Ne ítélj, hogy ne ítéltess...

2019. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs abban semmi visszataszitó.
2019. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem egy lelkésznő ősz (festetlen) hajjal hiteles.
2019. szept. 4. 15:05
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

És gondolom vagy legalább 70 éves vagy, vagy pedig tökéletesen begyepesedett valaki!

Semmi baj a hajfestéssel, attól, hogy egy nö éppen lelkész, még nem kell igénytelenül kinéznie. A te logikád szerint gondolom, emellett zsákba öltözve kellene lennie, mert szerinted csak az a hiteles!

2019. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az ősz haj is lehet ápolt, ha az illető rendszeresen jár vele fodrászhoz, és egy nagyon jó fazonra vágatja, vagy éppen daueroltatja. Nem hátul összefogott, csurkában lelógó ősz hajra gondoltam, az valóban igénytelen.
2019. szept. 4. 15:15
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Megkérdezted, h miért festi? Milliárdnyi elfogadható oka is lehet.

Egy gyakorlati tanács: én úgy gyakorlom a hitem, hogy sokszor a negatívnak tűnő dolgoknál is mindig próbálok pozitív indítékot keresni és azt feltételezni. Próbáld ki, tök jó

2019. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mi lehet az a milliárdnyi elfogadható ok egy hatvanéves nőnél?
2019. szept. 4. 15:40
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

"Mi lehet az a milliárdnyi elfogadható ok egy hatvanéves nőnél?"

Hagyjuk.

2019. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Én 60 fölötti nö vagyok (nem lelkész, de szerintem ennek ninsc jelentösége), és festetem a hajam.

Az oka: egyrészt így jobban teteszik nekem, másrészt nem nézek ki a saját anyukámnak (meg egyébként alakra is, arcra is fiatalos vagyok), emellett festés nélkül nem fehér, hanem "koszos-szürkés" a hajam, tehát ahhoz, hoy "szép, igényes" ösz legyen, legalább annyit kellene a fodrásznak vele vacakolni, és akkor már miért nem legyen olyan, ami nekem tetszik?

2019. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!