Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért akarják a hitetlenek a...

Miért akarják a hitetlenek a legnagyobb értékeinket is eltörölni?

Figyelt kérdés
Ha megkérdeznék egy embert, egy hitetlent hogy mi lenne az első amit elvenne, akkor azt mondaná hogy a szabad akarat. Vagyis elvennék az ember szabadságát, mert abban van rossz is. Az emberek, és tetteik nagyon sok mindentől függenek. Például az ember szabadsága miatt értelmesebb és okosabb mint bármely más állat. És most kérdezhetitek hogy mi a bajom a majmokkal. Nekem a majmokkal nincs semmi bajom, nekem a butasággal van bajom. De persze az embernek joga van butának is lenni, és azon rinyálni hogy nem csak jó van a világon. És a világ nem lenne egyensúlyban jó és rossz nélkül. És nem nem vagyok buthista, ezt tanítja a kereszténység is, és ez is az élet igazságán alapszik! Szerintem a legtöbb rossz a világon nem az Istentől van, hanem az ember miatt. A természeti csapások amik az ember miatt is lehetnek, meg a betegségek és fogyatékosságok sem Isten miatt vannak. De egyszer meg kell halnunk, mert az e világi bűnös testünk nem lehet örök. Valahogy valamiben végül meg kell halni!

2019. szept. 5. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

"Ha megkérdeznék egy embert, egy hitetlent hogy mi lenne az első amit elvenne, akkor azt mondaná hogy a szabad akarat."


Gondolom ezt mondta a pap a szószékről te meg beveszed. Majd egyszer próbáld ki, hátha más jön ki.


Az evolúció él, virul és működik. Az, hogy van aki szerint a föld lapos, vagy a nap kering a föld körül még nem változtatja meg a tényeket.

2019. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szabad akaratod pont, hogy neked nincs. Rabsagban élsz , a kereszténység rabsàgàban. Azt mondod bajod van a butasaggal, közbe meg természet feletti lenyekrol beszélsz .
2019. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!