Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánisták, hogy viselitek,...

Sátánisták, hogy viselitek, hogy akármerre néztek hülyeségeket mondanak a vallásatokról?

Figyelt kérdés

Felhozzák a LaVey félét, aztán ott a fordított kereszt, amit rendszeresen SzentPéter keresztnek hívnak és okosnak hiszik magukat...

Én nem szoktam vitába szállni, helyette rituáléban adom ki.


2019. okt. 18. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy valaha voltál keresztény? Vagy van közeli keresztény rokonod? Ha igen, milyen felekezet tagja voltál, tagja ő? Mennyire ismered a kereszténységet és ha elhagytad, akkor miért?
2019. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
A satanizmus maga a hulyeseg. A hulyeseg es az ocsmanysag meltatlan vallasa es a romlott agyuak vallasa.
2019. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

nem voltam keresztény, de jól ismerem őket.

A Sátánizmus a valódi Spirituális tudás, lélek vallása.

Nem szól semmi csúfságról, az a kereszténység és társai.

2019. okt. 18. 20:39
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Abban egyetértek, hogy nincs benne az óriási képmutatás és álszentség, mint a kereszténységben (a katolikus egyházban fokozottan).


Önző, de őszinte vallás.

2019. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én minden vallást képviselem, és kevés az olyan ember, akinek van valami halvány rendes gondolata ezekről. Neked van, csak addig nem látsz, hogy aspektusok helyett mindegyikbe, sőt mindenben ugyanazt keresd.


A sátánizmusban is vannak olyanok..., huh... nem csak az elvakult fideszes keresztények a papírlap egyszerű emberek, ennyit mondok.

Mindenhol találni mindenféle embert. Én bármelyik valláson vagy filozófián keresztül megtanítom bárkinek a jóság törvényét.


Szóval.., a te életed. A te elméd miatt érzékeled ezeket. Ne foglalkozz vele s az elméd majd jobban szűr.

2019. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

" akármerre néztek hülyeségeket mondanak a vallásatokról? "


Erős túlzás,ne érezd ennyire népszerűnek. A valóság az,hogy amerre néznek,kb mindenki leszarja.

2019. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kitoroltetek a valaszom, kinek nem tetszett?
2019. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

5 ös. Egyébként igen, elején vagyok, így néha művelek ostoba dolgokat, főleg, hogy energiát pazarlok ilyen kérdés feltevésére egy ilyen oldalon.

Emellett... ja, sajnos sok elvakult van mindenhol.

2019. okt. 19. 19:49
 9/21 Lux morulus ***** válasza:
Bármi, aminek a megnevezését ismered azok ember által alkotott fogalmak. Nincs semmifèle jó vagy rossz, negatív pozitív, sötét világos. Folyt.
2019. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Lux morulus ***** válasza:
Csak tettek, cselekedetek vannak, amiknek következményei vannak. Isten, a bibliai formájában nem létezik. Folyt.
2019. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!