Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánisták, hogy viselitek,...

Sátánisták, hogy viselitek, hogy akármerre néztek hülyeségeket mondanak a vallásatokról?

Figyelt kérdés

Felhozzák a LaVey félét, aztán ott a fordított kereszt, amit rendszeresen SzentPéter keresztnek hívnak és okosnak hiszik magukat...

Én nem szoktam vitába szállni, helyette rituáléban adom ki.


2019. okt. 18. 18:30
1 2 3
 11/21 Lux morulus ***** válasza:
71%
Léteznek entitások, melyek számunkra istenek. Ilyen Sátán is. De ez csak egy név- talán magát nem is így hívja- amit az ember adott neki.JHVH nak 72 van, Allahnak már 99. Folyt
2019. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Lux morulus ***** válasza:
Amit nem ismer az ember, attól általában fél. Amitől fél, azt meg el akarja pusztítani. Ezért találnak ki minden hülyeséget Sátánról. Meg emberi érdekből .
2019. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
miért lett külön írva?
2019. okt. 25. 22:13
 14/21 Lux morulus ***** válasza:
Azért mert a gyk. szeretné megakadályozni, hogy írjak, ezért a küldés gomb eltűnik, ha ennél többet akarok kommentelni. A priviben még nem.Persze nincs igazam.
2019. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A Sátánizmust elferdítő videók a sok wiccával, meg a vloggerrel valahogy elértek egy egészségesnek nem mondható határt.
2019. okt. 26. 01:04
 16/21 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Valahol ebben van a varázsa. Ahogy a doktor is mondta:


"The more intrigue created, the more frantic others become to partake of what you have to offer."


Általában a TST aktivisták azok, akiket zavar a dolog, mint LaVeyan, velük nem tudok azonosulni.

2019. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A satanizmus egy szekta.


Hiaba irnek barmit ugyis torolnétek igy nincs hozzaszolasom

2019. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
16 nem értem mire gondolsz.
2019. okt. 27. 16:00
 19/21 Lux morulus ***** válasza:

17#

Hogy őszinte legyek veled nem érzem hiányát a válaszodnak. Azt sem tudod ezek szerint, mi a szekta. Az meg már krém, hogy mi töröljük.:)

2019. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Lux morulus ***** válasza:
Kaptam egy kérdés valami nyomitól priviben. Katasztrófa volt. Valami szar kamu nickel. Vicc kategória.😂
2019. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!