Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik arról lista, hogy...

Létezik arról lista, hogy Jehova tanúi mi miatt közösítenek ki?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 09:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

Utsó, butaságokat én is tudnék írni, de minek?


Arra itt vagy te...

2019. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként ha ennyire biztos vagy a sületlenségeidben, akkor ne csak állítsd, hanem bizonyítsd is be :)


Hol írtak ilyet többször is?

2019. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

jehovások létetekre igen igen csak tudatlan buták vagytok!!!

NEM SZÉGYELITEK ??? egy nem jehovás ad nektek a SAJÁT SZEKTÁTOKRÓL INFORMÁCIÓT !!!


RETTENETES BUTÁK VAGYTOK !!! HA LEGALÁBB VALAMI ÜZLETTEL KOMOLYAN FOGLALKOZTOK AKKOR VEGYÉTEK A FÁRADTSÁGOT ÉS MINDENNEK NÉZZETEK

ti magatok !!!!! UTÁNA!



az Őrtorony Társaságot egy Conley nevü bankár alapította 1881-ben, mint főrészvényes 3500 US dollár részvénycsomaggal.

A másik részvényes Josef Russell 1500 US dolláros részvény-csomaggal.

A részvénytársaság az ifjú C.T Russel 29. születésnapján került bejegyzésre,

aki pénztárosként lett bejegyezve 500 US dollár értékű részvénycsomaggal.


azt, hogy ez nem vallási szervezet, hanem egy annak álcázott

ÜZLETI VÁLLALKOZÁS. Ezt maga a szervezet jelentették ki.

ITT:


forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151981890&t=9003631


Watchtower Nov. 15th, 1917


" 2. TÁJÉKOZTATÓ A RÉSZVÉNYESEK SZÁMÁRA

... Az Őrtorony Társulat NEM egy nyilvános imádatnak helyt adó VALLÁSI TÁRSASÁG, mint egy egyház,

HANEM EGY ÜZLETI VÁLLALKOZÁS..."


" 2. FACTS FOR SHAREHOLDERS

...The Watch Tower Society is not a religious Society for public wordship, such as Chursch,

but is a business corporation, ..."



A Jehova tanúi egyház vezetősége

A Jehova tanúi egyház vezetősége egy vénekből álló tanács, amely felügyeli a felekezet tevékenységeit.

Gyakran TÉVESEN erre a csoportra is Őrtorony Társulat néven hivatkoznak.


ÉVI MILLIÁRDOS PROFIT BEVÉTELÜ TOP CSÚCS ZÁRTKÖRÜ VÁLLALKOZÁS A TULAJDONOSOK RÉSZÉRE!

Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania

A The Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania Jehova Tanúinak szervezete, amely New York-i Brooklynban székel. Ez a hit legfőbb szervezete, gyakran csak úgy említik: „A Társulat", „Őrtorony Társulat", „A Szervezet".


EZ csak a kicsi rész benne A NON PROFIT gyakorlatilag a nyomda és környéke!

Watchtower Bible and Tract Society of New York, Inc.

A Watchtower Bible and Tract Society of New York, Inc. egy NON PROFIT-orientált szervezet, amelynek célja Jehova Tanúi irodalmának kinyomtatása és kiadása.

2019. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a kérdést, mert megtaláltam közben a listát a titkos vének könyvében, az 58. oldaltól kezdődik. Amúgy tudtátok, hogy ezek az istentelen, gonosz emberek képesek azt leírni, hogy akit megerőszakoltak, azzal nem szabad kettesben maradni, különben a megerőszakolt nő képes helytelen érzelmeket ápolni afelé, aki meghallgatja őt? (56.oldal) Fú, ilyenkor olyan dühös tudok lenni erre a sátáni szervezetre.
2019. nov. 16. 09:51
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Olvasgass pszichológiai témájú könyveket, s érteni fogod az okokat.


No meg Bibliát, s nem leszel ennyire sátáni!

2019. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azta, még én vagyok sátáni :) de örülök, ha egy tanúnak nem vagyok szimpatikus, mert borsózik a hátam a gyűlölettől, szeretetlenségtől, kapzsiságtól, és gőgösségtől ami bennük van.
2019. nov. 16. 16:35
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

...a sugárzó rosszindulattól, gyűlölettől, rágalmazástól és nyílt hazudozástól nem borsózik a hátad?


Pedig kéne...

2019. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

kedves 17 es.


a kérdezőre ilyenen marhaságot irnod mikor teljesen igazat írt.

ilyen mocsok "nem emberek" vezetők-vének csürhe bandája vagytok!

a VALLÁSOKHOZ semmi közötök nem hogy jézushoz.

a bűnözőket senki nem szokta utálni,gyűlölni CSAK törvény elé rakni előbb utóbb és örökre börtönbe zárni. a vezetőitek,vénjeitek ide pászolnak és Te ki vagy mert lehet neked jézus adott még választást?!

2019. nov. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Tehát még én vagyok a rosszindulatú, csak mert tanulatlan vének nem szégyellnek olyan tanítást követni, hogy tilos megerőszakolt nővel kettesben maradni, különben a céda még rámászik! Vagy azt, hogy egy megerőszakolt nőnek a vének előtt bizonyítani kell, hogy az erőszak nem paráznaság volt! Milyen embertelen és erkölcstelen tanítás ez???
2019. nov. 17. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!