Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen módszertant alkalmaznak...

Milyen módszertant alkalmaznak Jehova tanúi értelmi fogyatékos személy tanulmányozásakor?

Figyelt kérdés
Illetve egy értelmi fogyatékosnál mi alapján döntik el, hogy bemerítkezhet?
2019. okt. 30. 17:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
59%

Ha már békéről és megbocsájtásrúl beszélünk,ha az uton valamelyiketek köszönne nekem és nem elforditaná a fejét vagy átmenne a másik oldalra,akkor én biztosan nem azt mondanám,hogy nem állok szóba veled,mert már 10 éve levegőnek nézel.Miről is beszélünk.

Na de én nem akarlak bántani téged,mert te vagy az egyetlen aki mégha irásban is,de kommunikál velem.

2019. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Nem? Semmi módszertani típus? Még várok, hátha.
2019. okt. 31. 13:34
 33/35 anonim ***** válasza:

31. 81%.Èn megèrtettem amit írtal.

De te tudod,hogy a tanúk nem tèrnek el a biblia mèrcèjètől.

Ebben az esetben használják többek kőzött az 1Kor.5:11.et rèszrehajlás nèlkül akar a Roma.16:17.

De azt tudjad,hogy a gyülekezet minden tagja üdvözli Jèzus szavait"ha elvesz egy juh a 100-bol ott hagyja a 99-et ès megkeresi azt az egyet"így vagy te is.

Örömmel fogadnak ha megjelennèl a gyülekezetben ès akik jelen voltak a kiközösülèsen szoba álnál vele.

Ez egy ünnep volna rèszünkre.

Amint te is tudod örvendünk a visszatèrônek.Most is van egy szemèly aki kezdett járni.

2019. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
28%

32.A feleletet megkaptad a jw.org linkből.

Mèg hozzáteszem,hogy a vakok,nèmák,süketek is kapnak szakszerű tanitást.Akár Braille irást is,ès a hozzáèrtő tanítja.

2019. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
34# nem kaptam meg. Ugyanis tegnap az ÖSSZES cikket végigolvastam a fogyatékos címszó alatt és csak és kizárólag arra koncentrál a vezető testület, hogy mit kell tenni akkor, ha egy tanú párnak fogyatékos gyermeke születik. A cikkek 99%a testi fogyatékosságról szól, az én kérdésem viszont nem erről szólt. Hanem értelmi fogyatékos Isten kereső emberről, akinek a szülei nem tanúk és tanulmányozni akarnak vele, hogy milyen módszerrel teszik. Erre várom még mindig türelmesen a választ, pedig azóta már mocskolódtál is velem teljesen ok nélkül.
2019. okt. 31. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!