Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Magyarországi Jehova Tanúi...

A Magyarországi Jehova Tanúi Egyház jelenleg államilag elismert egyháznak számít? (vagyis nem szekta? )

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 13:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Baromi hosszan tudod írni a semmit :D :D :D


Tényeket írj, kisöcsém, hogy értsünk belőle! Ezzel a sok sületlenséggel semmire nem megyünk.


Jehova Tanúitól nem kell megvédened senkit. A légynek sem ártanak, mindenkit arra buzdítanak, hogy legyen jobb ember, segítsen másokon és éljen boldogan.


S ami a legfontosabb, ezt életmódjukkal bizonyítják is. Példával mutatják az utat.


Ha mindenki Jehova Tanúja lenne, nem lenne háború, nem lenne gyűlölködés (igaz, tizenkilences???), nem lenne hajléktalanság, nem lenne egy csomó olyan dolog, amivel ma megszomorítjátok a világot.


Jehova Tanúi egy jobb világot építenek, ahol béke és szeretet van.


Ezek a TÉNYEK.

2019. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ha te Jehova Tanúit olyannak látod, amilyennek leírtad, akkor milyennek látod a katolikus szektát, amelyik emberek millióinak haláláért felelős, amelyik emberek millióinak életét nyomorította meg?


Milyennek látod a bohócok alkotta hit gyülekezetét?


Milyennek látod azt a tízezernyi szélsőséges vallást, amelynek tagjai gyilkolnak, rabolnak, embereket tesznek nyomorékká, földönfutóvá?


JT között ilyet nem tapasztalsz, de ennek halvány árnyékát sem. Ők pontosan azt teszik, amit Jézus tett és kért tőlük. Ők ma a szeretet mintaképei.


Egy dolgot biztosan ténynek tekinthetünk, ha van Isten, s létezik igaz vallás, akkor az biztosan Jehova Tanúi.


Ha nincs Isten, s ennélfogva nincs igaz vallás, akkor az emberiség elveszett.


Valószínűleg soha nem fogjuk megtudni, hogy mi az igazság ezen a téren.

2019. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

kedves 22 es. engem abszolút nem érdekel egyetlen más vallási szervezet sem amelyik a családunknak NEM OKOZOTT MARADANDÓ KÁRT !

ezért vélemény is teljesen felesleges róluk már csak eleve azért sem mert a jehova tanúi szektáról van a kérdésben szó és nem másokról. és én erre írtam saját véleményt és a másé meg olyané nem érdekel aki velük szimpatizál mert az nem velünk történt meg, pláne olyanoké meg végképp akiknek semmi de semmi káruk sem származott a velük való kapcsolatból.


a "jehovázás" az nem egy szórakozgatós idő elszórakozgatós fórumos játék , sajnos EGYES CSALÁDOKNAK véresen komoly!

2019. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Továbbra is csak ragozod a semmit.


A víz nem tehet arról, hogy a kacsa nem tud úszni.


Ez a "vallási szervezet ... amelyik a családunknak ... OKOZOTT MARADANDÓ KÁRT !" szimpla rágalom, lejáratás. Kamu.


Én tényeket írtam, te meg ragozod a semmit. Írj tényeket!

2019. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
kedves 24 es. az elmult kb 3 évben ide a fórumra már rengetegszer leírtam. az vagyok akinek a saját vérszerinti édes testvére 2000 óta 19 éve most is ennek a mocskos szektának dolgozik a földközi tenger partján és a következményeit nem kivánom még 100x mesélgetni.
2019. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a történetet, de ennyiből úgy tűnik, hogy neked nem a vallással van problémád, hanem az édestestvéreddel.


No comment.

2019. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

kedves 26 os. semilyen vallással nincs bajunk!

és NEM AZ ÉDESTESTVÉREMMEL !! nem egymással van bajunk!

az időt vissza forgatni nem lehet de a SZEKTA ÁLTAL OKOZOTT KÁROK AZOK MEGMARADTAK ÖRÖKRE , és a FELELŐS IS MEG VAN.


befejeztem mert nem panaszkodásként írtam nem ide való, ide a fórumba felesleges róla írni mert itt a fórumon senki sem illetékes aki tud tenni is valamit, annak máshol van a helye.

2019. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 effre ***** válasza:

26-os

ne húzd fel magad , aki nem tudaja, fogalma sincs arról a komoly tényről amiről írsz .

igen, én alátámasztom teljesen így van , a történeted teljesen megegyezik a valóságnak .Nem nekünk, másoknak kell felébredniük.

privát levél szívesen

2019. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 effre ***** válasza:
bocsi a 27-nek írtam , nem 26-osnak
2019. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!