Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent ez a szimbólum?

Metaroses kérdése:

Mit jelent ez a szimbólum?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen nyakláncom és nem tudom mit jelent, nem szeretnék semmilyen nem szívesen látott jelképet hordani 😅


link: [link]



2019. nov. 11. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem Isten gondolkodása szerinti az már egyszer biztos. Sajnos a jelentését valaki más talán jobban tudja
2019. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy semmit sem jelent. Ékszereknél nem feltétlen használnak szimbólumokat, lehet csak valaki rajzolt egy tetszetős motívumot és ebből csinált az ötvös egy ékszert. Nem szükségszerű, hogy mindenhez jelentés társuljon.
2019. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz csak mivel láttam a sorozatban is, ami részben foglalkozik vallással, ezért feltételeztem, hogy van valamj jelentése
2019. nov. 11. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a sorozat lore - jában nem találsz rá a jelentésére, akkor nem hiszem, hogy van.
2019. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló rögtön rávágta hogy nem.isten szerinti.....

Mikozben a medál maga semmit sem jelent csak egy dizájner forma.

Édes jó istenem.gyere le.......

2019. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!