Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek a jógázás tényleg...

Szerintetek a jógázás tényleg egy démonidézési rítus?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 23:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
62%

Selvarajan Yesudian (van, ki ezt a nevet nem ismeri, ha a jógával szórakozott minimum 5 percig?) írja, hogy az igazi jógi nem mutogatja képességeit, csak akkor használja, ha segíthet. Például az ő mestere kézrátétellel és révülettel visszahozott az életbe egy kígyómarással haldokló monguzt.


Namost ugyebár ez lehet akár mese, akár igaz, ezt így olvasva a gyülekezet tagjai démonidézésnek veszik, mert nem a szerintük jogos keresztény rítust alkalmazták (ugyan nem tudom, mi a szerintük jogos, de nyilván a térdelés, imára kulcsolt kéz, lehajtott fej, satöbbi az az).

Szerintük a természetgyógyászat is ördög praktikája, nem gyógyteázni meg talpmasszíroztatni kell, hanem hinni.

2019. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
#12 Köszönjük az őszinteséget!
2019. nov. 22. 11:03
 13/38 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszoljunk ha lehet...
2019. nov. 22. 11:06
 14/38 r.sentinel ***** válasza:
86%
Hulyeseg.
2019. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
47%
Véleményt nem formáltam, csak tényeket közöltem. Hát ki az a baromállat, aki a tényeket lepontozza? :D
2019. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
78%

Sztrogoff: és még hinni se akármibe és akárhogy..

mert csak ők tudják a tutit..

2019. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
12%

Már nem azért, de ez az egész "jógázás démonidézés" csak a szokásos fake news a libsik részéről a keresztényekkel szemben!


[link]

2019. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
73%

ma 19:31


Azért mert ezzel a mindezt álhírnek beállító cikkel próbálja az origo a Fidesz egyházát mosdatni a cikiből még nem lesz álhír csak még cikibb lesz ettől kezdve! Videón mondja a Sanyi a tutit, bárkinek elindul és meghallgathatja!

2019. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
68%

Előbb találkoztam a mémekkel mint a sztorival, viccesek voltak!


Én sem értem hogy tudja ennyi ember minezt végighallgatni, más tèmákban is hasonló dolgokat mondott. Az az idős családfő jut róla eszembe, aki meg akarja magyarázni a mai világot, de nem sokat ért belőle, mégis ráhagyják, had mondja.


Kíváncsi lennék mit gondol a gyógytesiről, meg a jazzbalettről, mi van ha néhány mozdulatsor véletlenül alkalmas megidézni egy pokemont.

2019. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Metionin ***** válasza:
94%
Nem mert akkor annyi démonom lenne hogy nem tudnám őket hova rakni :D
2019. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!