Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek a jógázás tényleg...

Szerintetek a jógázás tényleg egy démonidézési rítus?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 23:29
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
végre valaki a kérdésre válaszolt...
2019. nov. 23. 22:51
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
Azt kell mondjam hogy igen! Mar ha a kerdezo tenyleg kivancsi emberek valodi tapasztalataira! En Jogaztam es ejszaka ram tamadt egy demon ami majdnem mejfojtott! Azota nem kerek belole!
2019. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
#22 ok.
2019. nov. 27. 21:20
 24/38 anonim ***** válasza:
#22 csak majdnem?
2019. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Ha a #22-es tisztában van a Bibliában definiált démonok fogalmával és igaz a története, akkor valószínűleg skizofrén a csóka. Különben javaslom legalább egy Wikipedia fejezetet elolvasnia ( [link] arról, hogy mik is a démonok a keresztény kultúrában. Én szeretem a szellemes tréfás hozzászólást, de ha tájékozatlanság is tükröződik belőle úgy már nem túl mókás szerintem. :)
2019. nov. 27. 21:41
 26/38 anonim ***** válasza:
En ezt nem tréfának szántam!Amugy nem ertem miert vadolsz tudatlansággal! Te hany demonnal talalkoztal a wikipedian keresztul hogy betudod azonositani az en esetemet skrizofenianak?
2019. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

XDXD biztos a jógától támadt rád.

Jó nagy troll vagy , sokan meg be is veszik.

2019. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
De ha arra celoznal hogy a demonoknak nincs teste Akkor tessek: Nekem nem kell őket bemutatni! Egy szóval nem mondtam hogy a saját kezével akart megfojtani
2019. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem vagyok troll! Nem viccelnek ezzel! Nincs jó tapasztalatom a jogával!
2019. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Elmondom mi van.

Függetlenül a jógától, van aki fogékonyabb ezekre a témákra, entitásokra.

Nekem többször volt alvási paralizisem, láttam én is félálomban alakokat, valamint bizonyos helyeken nagyon rosszul alszok, egyszerűen érzem a rossz energiákat.

Ettől függetlenül nem hinném, hogy a jóga bármelyik irányba billentene ilyen téren, ha billent is csak pozitív irányba.

Mivelhogy erősíti a szellemet , növeli az önbizalmat, kiegyensúlyozottságot ad.

A succubus, incubus téma, mint a démonok azon változatai, akik éjszaka szinte fojtogaták az embert, nem újkeletű.

Mindig is voltak róluk leírások.

2019. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!