Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnétek tudni az igazságot?

1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
65%

Én magyarul írom le mert magyar vagyok, Istent is Istennek írom le, nem pedig elohimnek. Yeshua pedig fonetizáltan Jézus leírva/kiejtve.


Nem az a lényeg hogy mondod, hanem hogy ki az a személy akiben hiszel...

2019. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Elejétől a végéig kellene végignézni...

A másik dolog és szerinted hány ember van tisztában mindennel?

2019. nov. 22. 21:03
 13/34 A kérdező kommentje:
#11 ha ezen az elven vagy akkor miért szólsz bele abba hogy hogy írom?
2019. nov. 22. 21:04
 14/34 anonim ***** válasza:
57%
Nem is kell, hogy mindenki tisztába legyen mindennel, ha ezen idegeskedsz akkor csak saját magadat emészted fel. Az az ember akit érdekel az igazság, az utána is fog járni az igazságnak. Aki pedig nem akar annak jó szórakozást..
2019. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Elnézést csak felidegesítettem magam.
2019. nov. 22. 21:05
 16/34 anonim ***** válasza:
72%

"#11 ha ezen az elven vagy akkor miért szólsz bele abba hogy hogy írom?"


Mert a te agyad is ugyanúgy ki lett mosva ezzel a Yahuah névvel, ahogy a Jehova tanúi agya a Jehova névvel...

2019. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
17%

"semmit se tudnak az emberek a valóságból"


De hallanak róla, Mert Isten gondoskodik arról hgy halljanak. Csak nem akarnak tudomást venni róla. Ugyan úgy mint Noé idejében is, vagy más alkalmakkor. Isten soha nem hoz és hajt végre itéletet, figyelmeztetés nélkül.

2019. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Várj egy percet.

Én ezt már nem valószínű hogy többet elmondom.

Én így nevezem, az hogy te mit gondolsz erről az a te dolgod, ha neked ez fáj hogy én nem Úrnak meg Istennek meg Mindenhatónak hívom sajnálom.

2019. nov. 22. 21:09
 19/34 A kérdező kommentje:

És miből gondolod hogy ez nem egy figyelmeztetés nekik?

az hogy ez a videó kikerült ide?

lehet hogy eddig nem is hallottak erről, most viszont igen, tisztában vagyok vele hogy a java részét nem fogja érdekelni de az ítéletnél ott lesz hogy bizony volt figyelmeztetve

2019. nov. 22. 21:11
 20/34 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te meg vagy győződve arról, hogy Isten/Elohim igazi és egyetlen, tulajdon Nevét tudhatod... amely Névvel nagy valószínűséggel a mennyben is találkozni fogsz... Igaz?
2019. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!