Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a bennem lévő jógadémon dühöngő támadásaitól?

Figyelt kérdés
Életmben 2x próbáltam a jógát, akkor sem hivatalos helyen. Elég csak meggyónni vagy innentől végem és örökre elvesztem? Ha fel tudom olvasni a démonüző igéket, akkor még van remény? Vagy ez is csak a játékának a része, hogy megtévesszen és elnyelhessen?

#jóga #pokol #démon #kárhozott lelkek
2019. nov. 28. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell megszabadulni tőlük. Sanyi bácsi azért akart, mert ellopták a pizsamáját. Amúgy jó fejek a démonok. Nálam előbb voltak, megittünk pár üveg sört.
2019. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy ne igyál annyit, vagy keress meg egy elmegyógyászt.
2019. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Jézus Nevében 🙏 űzd ki a démonokat 👹 majd eredj és mutasd meg magad a papnak ⛪ aztán vedd fel nyoszojádat 🛏️ és eredj haza 🏠
2019. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg a "Károly fordítású" bibliát olvasgatni, amely szerinted:


"Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:

Mert sokkal élvezhetőbb."

2019. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
ez most vicc akart lenni? mert nem sikerült
2019. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen kitartó és elmélyült jógázás után nem hiszem hogy a jógadémon van benned. Ha mégis, először olvasd föl és rá a jógaidat. Ha ezzel sem jársz sikerrel, nézd meg a Damon and Elena filmsorozatot, hátha kiderül mi van benned.
2019. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj Luci, te tényleg ennyire unatkozol? Nem kell tanulni, dolgozni, hogy mindig itt idétlenkedsz? Egy hobbi esetleg jót tenne. A barátnőt már le se merem írni.
2019. nov. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A jógadémont csak Belzebub által lehet kiűzni.
2019. nov. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Luci, vicces vagy, amikor azt hiszed, vicces vagy, de nem azért, amiért azt viszed, hogy vicces vagy.
2019. nov. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Én is jógáztam,mikor táncolni jártam,mindig úgy indítottuk a nyújtást és az edzést. Azóta én se bírok magammal,tombol bennem a démon és állandóan azt ordibálja,hogy jógázzak még. Nem tudom,meddig tudok ellenállni neki.
2019. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!