Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátán meg fogja szabadítani...

Sátán meg fogja szabadítani az embereket a kereszténységtől, végre szabadság lesz?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 11:05
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

#6


A 2. zsoltár válaszára:


Azért dühösködnek a népek, mert a kereszténység fertőzi a nemzetek elméjét a folyamatos bűntudatkeltéssel, babonákkal, és az erőszakos hittérítésekkel. Ha valóban van Isten, akkor a keresztényeket fogja összetörni, amiért nem hagyják békén az embereket, ráadásul a nevében egy rakás bűnt követtek el, és követnek el ma is.


A világnak nem kell a kereszténység, és ezt képtelenek megérteni. Rohadtul szükség van pl. arra, hogy az utcán hallgassam a keresztény prédikációt, amikor én nem vallásksként sose megyek téríteni, hogy fejezzétek be, mert ez baromság. Kíváncsiak vagytok az ateista eszmékre? Nem, de többségünk nem is megy hozzátok. Mo kíváncsiak vagyunk a keresztény tanításokra? Nem, de mégis jöttök.


Na, most már tudod, miért dühösködnek a népek.

2019. dec. 2. 12:43
 12/31 anonim ***** válasza:

Tessék?

Mi neked sátán?

2019. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2019. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Szerinted a sátán jobb lenne?
2019. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
64%

" Akkor elmondom neked, hogy minden rossz azért van (a biblia szerint), mert az istened átadta a gonosznak a terepet. "


Utaltam rá valahol,hogy bármiféle istenem lenne? Ez volt a kommentem lényege,hogy ha az ember annyira szabad akar lenni,akkor mi a botrányért kell nyomulni ezzel a ratyi sátánizmussal,ami ugyanúgy egy vallás,mint a kereszténység? Légyszi,olvass már a sorok között,mielőtt első indulatodban ideköpsz valamit.

2019. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Mellesleg a sátánisták is csak hibás emberi lények,mint bárki,gondolod,ha leváltanák a kereszténységet,nem részegülnének meg a hatalomtól? Dehogyisnem,és az első áldozatuk az ilyen naiv és fanatikus emberek lesznek,mint te.
2019. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 KZitus ***** válasza:

Szia

lehet szomorú számodra, de a keresztrénység soha nem fog megszünni, erre Krisztus a garancia!

Viszont az ellenkezője garantáltan megtörténik a 1Mózes 3:15 szerint! Lehet végig kell majd nézned.

2019. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Rachel, ha egy kicsit szétnéznél, mielőtt "ideköpsz valamit", akkor rájöhettél volna hogy az előtted levőre (Letargia) válaszoltam. Pl az időpont, de amúgy egyszerű logika.


Másrészt, én nem vagyok sátánista, nem hiszek abban hogy valóságosan létezik egy sátán nevű jóindulatú lény, bár ha létezne akkor én lennék a legnagyobb sátánista. Ezért szólt úgy az első komment hogy "bár úgy lenne".

Ha én sátánt éltetem, akkor valójában ettől a természete szerint gonosz istentől való szabadulást éltetem. Ezt személyesíti meg a sátán szó.

2019. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
61%
A jehovizmus is pusztulni fog, Zitus. Végig kell majd nézned.
2019. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Wesler ***** válasza:

Érdekes kérdés, és nem ez az egyetlen ilyen kérdés. De

előtörtek itten a sátánisták. Mitől szabadítaná meg a világot/embereket? Ha a kereszténységet nézzük akkor attól, hogy amit csinál azért ne szóljon senki, ha meg csak mint egy irreális, mítosz szökevényt, akkor meg attól, hogy nektek most olyan rossz, vagy mitől kedves kérdező?

2019. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!