Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy süllyedhettek odáig...

Hogy süllyedhettek odáig bizonyos keresztények, hogy a Harry Potter jelenség ellen harcolnak?

Figyelt kérdés

Felszólalnak ellene, olyanokat terjesztenek, hogy valódi mágia van benne, sőt még égettek is könyveket.


Harc egy mesekönyv ellen...


Szánalmas.


2019. dec. 2. 23:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

na azért nem egy ateista van a világban aki egyszerűen csak nem vallásos családban nőtt fel és azzal próbál kitűnni hogy ateistának mondja magát

nagy a különbség aközött amikor valaki szimplán nem vallásos és mikor valaki ateista - az ateista ember nem fogadja el semmilyen isten létezését

és igen vannak olyan ateisták akiknek feltűnési viszketegsége van, becsmérli, kigúnyolja vagy egyenesen támadja a vallásos embereket bugyuta fajankókként megbélyegezve őket akik túl nagy becsben tartják a "képzeletbeli barátjukat"

én nem vagyok vallásos, hogy mennyire vagy épelméjű arról megoszolhatnak a vélemények, de van olyan ismerősöm aki egyáltalán nem vallásos és buta mint a tök, másik ismerősöm mélyen vállasos és már-már sajnálnivalóan egyszerű a srác (nem a hite miatt), és volt oktatóm aki mélyen vallásos volt, teológus volt és egyházzenével is foglalkozott, és az egyik legokosabb ember volt (és okos alatt nem azt kell érteni hogy összeszedett egy akadémikus tudást, hanem képest volt a racionális gondolkodásra és következetesen hozott döntéseket)

2019. dec. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
*vagyok
2019. dec. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!