Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Láttam olyan fényképeket,...

Láttam olyan fényképeket, amelyek azt ábrázolták, hogy a pápa olyan "trónon" ült, amelyen fordított kereszt van és olyat, amelyen sátánista kéztartást mutat. Ezeket miért csinálja a pápa?

Figyelt kérdés
Akkor ő melyik oldalon áll?

2019. dec. 3. 21:56
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
42%
A kérdés az, hogy te melyik oldalon állsz. Láthatóan a sátán oldalán, mert Krisztus testét sátáninak tartod, ahogy Pétert is, kire az Úr a nyáját bízta. Ha nem térsz meg, követheted hamis uradat a kárhozatba is
2019. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

"kérdés az, hogy te melyik oldalon állsz. Láthatóan a sátán oldalán, mert Krisztus testét sátáninak tartod, ahogy Pétert is, kire az Úr a nyáját bízta. Ha nem térsz meg, követheted hamis uradat a kárhozatba is"


Eredetileg, ha bárki is betartaná ennek a honlapnak a szabályait, akkor továbbra is az lenne a kérdés, ami felül olvasható, de az itt hozzászólók gyakran merülnek személyeskedésbe, ahogy az előbbi kommentből is látható.


Jézus Krisztus nem egyenlő a jelenlegi katolikus egyházzal, sem Péterrel.

Az, hogy Krisztus testéről mit beszélsz, te tudod, én nem.


Biztosan észrevettétek ti is, hogy mennyi személyeskedést tartalmaznak a szavaitok. Ennek a viselkedésnek értelme nincs, de rólatok sokat elárul. Az is nyilvánvaló, hogy mit szeretnétek elérni. Vizsgáljátok meg a céljaitokat, mert azok tisztátalanok.


Istenben, Jézus Krisztusban hiszek és bízom, hozzájuk imádkozom.


A Bibliában az áll, hogy sátán elhiteti az egész világot - csupán ennek fényében nem kéne sátán csapdájába esnetek. (Jelenések könyve)

2019. dec. 4. 17:01
 23/55 anonim ***** válasza:
42%

A 3. hozzászólásban szereplő linknél mások meg azzal értenek egyet, hogy

"Re: Why Is Pope Francis Displaying Satan's Horns??? by Nobody: 11:36pm On Mar 21, 2015

That hand sign is sign language for 'ILY' which stands for I Love You or simply 'peace'

2 Likes"

2019. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

Felhívom a figyelmedet arra, hogy megint eltértél a témától. Ezt úgy nevezik: mellébeszélés. Aki így "kommunikál", ő képtelen az egyenességre, őszinteségre.


...de nem gond számomra, mert így esélyed van látni, amit eddig nem láttál.

Íme a megfejtés: azon a weboldalon is emberek beszélgetnek, amennyiben elvakultak, csak a korlátaikat tudják kifejezni.


Egy katolikus ember, ha lát a pápáról egy olyan képet, amin a pápa sátánista kéztartást mutat, akkor próbálhat valami mást belelátni, keres vagy kreál a pózhoz egy nem létező jelentést.

Azért, mert azt gondolja, hogy az igazság fájna.

Pedig nem az fáj, hanem hazugságban élni.

Így inkább kitalálják, hogy ez a jel ezt is jelenti.

Ez csak struccpolitika.

Aki mindig a szőnyeg alá seprű a piszkot, nála nagy koszhalom gyűlik össze. Nem a halmot kell nagyobbra növelni, hanem ideje lenne takarítani.

És ha valaki nyíltan vállalja, hogy sátánista, akkor nem kéne a híveknek önmagukat megvakítani, amiatt, hogy igazolják addigi tévedésüket.

2019. dec. 4. 18:54
 25/55 A kérdező kommentje:

Visszatérve a 8 milliárd $-ra, az kb.

2400 000 000 000 forint. Csak kb.

Ha jól tudom, ez 2,4 billiárd forint. Ezzel már sok szegény emberen lehetne segíteni - de a sátánisták nem segítenek másokon, hanem gyűjtik pl a pénzt. Tudod mire? Nem azért, mert nekik szükségük lenne erre, hanem azért, hogy másoknak ne legyen. Ha nem így lenne, másokat segítenének ezzel a rengeteg pénzzel.

És tudod még, hogy mi másért? Azért is, hogy ők legyenek az uralkodók, de ez elnyomás, mások leigázása, NEM SZERETET! Nem krisztusi út! Zsugoriság, fösvénység! Főbűn!

2019. dec. 4. 19:09
 26/55 anonim ***** válasza:
69%

"Ha jól tudom, ez 2,4 billiárd forint."

Nem jól tudod, tanulj meg számolni.


"de a sátánisták nem segítenek másokon, hanem gyűjtik pl a pénzt."

Neked mennyi pénz van a számládon, vagy bármi másban? Mert ha van, akkor szavaid alapján te is sátánista vagy, hiszen nem a szegények megsegítésére költöd.

2019. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

Most is úgy viselkedsz, ahogy eddig.


Számokkal is leírtam, az szerintem jól volt leírva. Nyugodtan kijavíthatod. Ha tudod.


Az érvekre egyik hozzászólásodban se tudtál érdemben reagálni.


Ez a kérdés nem rólam szól, hanem a pápa és a katolikus egyház magatartásáról. Azzal, hogy sosem arra reagáltál, ami a számodra kényes pont, megint a mellébeszélést választottad.


Ugye, nehéz belátnod, hogy a vakhit tévútra vezet téged és másokat is?

Ha továbbra is a vakhit lesz a nézőpontod, azzal magadat csapod be, azzal sátán malmára hajtod a vizet.


Aki pedig így tesz, igen rosszat tesz.

2019. dec. 4. 20:34
 28/55 anonim ***** válasza:
69%

#28

Hogy eddig? Ezen kívül egy hozzászólásom volt a kérdésednél, amivel meg is válaszoltam a kérdést.

Egyébként érdekes, hogy te vádolsz személyeskedéssel hozzászólókat, amikor iménti válaszod merő személyeskedés.

2019. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Azt véltem, hogy ugyanaz a személy írt, aki korábban, most nem figyeltem a százalékokat, de ugyanaz a témakerülés volt megfigyelhető.


Nem tudom, hogy a többi hozzászólást olvastad-e, ajánlom figyelmedbe, úgy jobban összeáll majd a kép.


Kérem a további hozzászólókat, hogy a feltett kérdésre válaszoljanak inkább, köszi!

2019. dec. 4. 21:07
 30/55 anonim ***** válasza:
51%

"Ez a te válaszod.

A kérdező kommentje:

Felhívom a figyelmedet arra, hogy megint eltértél a témától."

Megint? Most szóltam hozzá először! :D

Nem is olvastam végig a válaszokat, csak addig jutottam, hogy valaki arra hívta fel a figyelmet, hogy egy bizonyos linknél mit írnak a kommentelők. Hát itt meg azt írják, amit bemásoltam. És eszerint az értelmezés szerint meg semmi köze a sátánizmushoz. Akkor 1:1.


"És ha valaki nyíltan vállalja, hogy sátánista"

Hol vállalta a pápa nyíltan, hogy sátánista? Linkelj be egy vele készült interjút, amelyikben kijelenti, hadd lássuk. Mert ha nyíltan vállalja, akkor nyilván nem csak fényképekről megállapítható.

2019. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!