Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a teremtés, olyan mint a megtermékenyítés?

Figyelt kérdés

Szerintem a világmindenségnek a keletkezésének olyannak kell lennie, mint ahogy a spermiumok megtermékenyítik a petesejtet. Ugye a petesejt mérete végtelenül kicsi a behatoló sperma mennyiségéhez képest. A spermium behatol a petesejtbe, majd megtermékenyíti. A spermium megpróbálja elpusztítani a petesejtet, ha ez nem sikerül megtermékenyül a petesejt. És a petesejt idővel egy felnőtt emberré fejlődik, magyarán a petesejt mérete, tömege a sokmilliárd szorosára nő. Igazából, a kezdeti sperma és petesejt tömege, elenyésző az eredmény tömegéhez a képest. Mi a teremtés előtt, úgy képzeljük el, egy apró kis jelentéktelen besűrűsödött pont voltunk, a végtelen Őskáoszban úszva. Az Őskáosz úgy döntött, hogy elpusztít minket, elkezdett a Sötétség behatolni, ebbe az apró besűrűsödött pontba, és mikor elért a közepébe, az Őskáosz rájött, hogy a létezése függ attól a kis ponttól. A kis pont hirtelen robbanásszerűen tágulni kezdett a ”megtermékenyítést” követően és végtelen nagyságúra tágult. A természet minden megnyilvánulása bizonyítja ezt az elméletet. Minden élet úgy jön létre, hogy kicsiből nagy lesz, megtermékenyítés útján. Minden emlős, minden növény, minden így működik.


Az Őskáosz Jahve(JHWH), a zsidó Isten. Az ő teremtményei a zsidók és a cigányok.


Buddha:-Többé nem építesz nekem házat.

Jahve:-Én vagyok a házad, hiszen bennem élsz.

Buddha:-Te csupán egy illúzió vagy, legyen tanúm rá a föld.


2019. dec. 8. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Na ilyen és ehhez hasonló irományok születnek ha valamiről lósz...rt se tudsz. Fizika egyes, biológia egyes.

Amúgy hány éves vagy, 9?

Tanulj sokat és talán a gondolatmeneteid sem ragadnak le egy cipőfelsőrész készítő szintjén.

2019. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hű, de borzasztó írás!

Ennél már talán az ókorban is többet tudtak volna, ha lett volna egy normális nagyítójuk.

Remélem, a kérdező még nincs 8 éves.

2019. dec. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!