Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikusokra mi vonatkozik,...

A katolikusokra mi vonatkozik, az egész Biblia vagy csak az Újszövetség vagy az sem?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 06:35
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
31%

Kedves Wesler, úgy látom, te nagyon szereted a azt a bizonyos "h" betűs szót. Valójában a te felfogásoddal vannak gondok. Én egy szóval se mondtam, hogy a Biblia vagy Szent Pál apostol állattá minősítenék a nőt. Viszont ha egy kicsit értelmeznéd Szent Pál szavait, hogy "A teremtésben Ádám az első."-- ebből következik, hogy Évának (és a nőknek anblokk) másodlagos szerepet szánnak. Ez szimpla logika.


RachelWarner: te meg úgy érvelsz, mintha te lennél Wesler felesége.

2019. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
41%
De tegyük hozzá: a Korán még hímsovinisztább, mint a Biblia (ott a nő idegenhez csak úgy beszélhet, ha eltakarja az arcát, és csak akkor örökölhettek a lányok, miután a fiúk tisztességes örökséghez jutottak, ami Irán öröklési jogrendszerét még most is meghatározza), de a Korán is elismeri Szűz Máriát mint erényes asszonyt
2019. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 Wesler ***** válasza:
65%
Shikome, még mindig nem vágom, nem is arra válaszolsz amit leírtam. :D
2019. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Minden vallásra vonatkozik,amelyek kersztènynek valják magukat, mèg a katolikusok is.Az más,hogy ki èl azszerint ès ki álkeresztèny.
2020. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
0%
Rachel ès Wesler tèmán kívül van a 43,44,45-ben ès mèg más bejegyzèseknèl is.
2020. jún. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!