Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed erről? Mennyir...

KZitus kérdése:

Mi a véleményed erről? Mennyire veszed komolyan?

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 9. 15:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

" "lehet van Isten"! ha mondjuk van, akkor mit szól a beszédedhez, modorodhoz....? "


Az én modoromhoz? Nem kellene előbb tükörbe nézni,mielőtt másokat megítélsz modor alapján? Én lehet,hogy csúnyán írom le,hogy itt reklámozod az oldalt,de te meg szépen megfogalmazva célozgatsz az itt kommentelő "gonoszok pusztulására". Ehhez mit szól az istened? A tanúk is nyugodtan behúzhatják a fülüket-farkukat a modorukkal,nem gondolod? Másokat gyakorlatilag pusztulásra ítélni szerinted jó modorra vall?

2019. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azt hiszem pont valami ilyesmiről szólhat,hogy hiába angyalok nyelvén szól valaki,ha szeretet nincs benne. Te is gyönyörűen meg tudod fogalmazni,hogy a gonoszok elpusztulnak (hiába jössz azzal,hogy a Biblia mondja ezt,attól még nem te fogod eldönteni,hogy ki számít gonosznak és neked nincs jogod azt másokra vonatkoztatni). Ha isten a stílus alapján ítél és nem a beszéd tartalma alapján,akkor ő csak egy személyválogató,felszínes,gyerekes isten,aki a kis imádóinak bármit megenged,de a hitetlent azt már rögtön helyre kell tenni. Tudod nem minden az örök élet,ahhoz olyan közeg is kell. Márpedig ha isten ennyire utálatos,akkor nem éri meg örökké vele lenni,az egyenlő lenne a pokollal.
2019. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szinte semeddig se olvastam. Hamar beazonosítottam, mi ez.

Hát a véleményem erősen megvan róla. Nagy tudásom van e témában, szerencsémre s szeretteim szerencséjére. Teljesen igaz.

Teljesen komolyan veszem, mutogatom is az embereknek a saját életeikbeni végtelen figyelmeztetés tengerét.


Ja és csak annyi, hogy nem jahve küldi, lucifer és az ő mumkásai, meg még a földet szolgáló létezők, no meg persze az emberi egyén saját elméje, és energiája.

2019. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!