Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha ugye igaz az ami a teremtés...

Ha ugye igaz az ami a teremtésről szól, akkor miért van olyan sok bolygó, ha Isten csak a földet teremtette?

Figyelt kérdés

Én hiszek benne, csak van pár zavaros kérdés amire nincs megfelelő válasz...

Szerintem ha van olyan ember aki már látott szellemet vagy valami ilyesmi, akkor el lehetne hinni mindent gond nélkül, de valaki mindig megcáfol mindent :S


2010. júl. 20. 17:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért tűnik a tudomány valóságosabbnak,mert az az anyaggal foglalkozik. A szellemi dolgokkal az emberek mindig gyanakvóbbak, mert ott már nem egyértelműek a dolgok. De semmi baj, nem kell mindenkinek hinni, és az sem biztos, hogy minden keresztény egyet értene velem, lehet sokan vitatnának amit ide leírtam.

Egyébként, ha már annál tartunk amit az előzőekben kifejtettem, ez a szemléletmód egyáltalán nem veti el az evolúciót. A történeteknek szellemi jelentősége van, nem az a lényeg hogy testben létezett-e Kain és Ábel, ha érted mire gondolok.

Biológia órán azért tanítanak tudományos nézetet, mert a biológia is természettudomány. Amit én leírtam az teológia vagy filozófia. Még az iskolai hittan sem az igazi, mert sajnos nem nézik ki a gyerekekből, hogy képesek megérteni elvontabb dolgokat is....

2010. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Lemon!

Szíves figyelmedbe ajánlanám ezt az oldalt:

[link]

2010. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!