Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves keresztények (elsősorba...

Kedves keresztények (elsősorban katolikusok)! Szerintetek Ferenc pápa helyesen tette hogy ráütött a nő kezére?


2020. jan. 1. 16:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Ha engem kezd el valaki erőszakosan rángatni, akkor elképzelhető, hogy legalább óvatosan meglegyintem. De láthatóan azért nem tört el a nő keze, sőt semmi baja sem lett.
2020. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
25%
Kár, hogy nem tudjuk mit mondott.
2020. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy meg lehet, hogy fájt a keze, vagy el akarták lopni a gyűrűjét, vagy valami ezotérikus szöveg nyomtak le neki erőszakosan.

Amúgy nem csak a gyerekeket simogatta? Lehet, hogy szemrehányást tettek neki, vagy leistenezték.

A lényeg, hogy minden ember lehet dühös. Hahotázva engedni kellett volna, hogy berángassák a tömegbe?

2020. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
39%
:D
2020. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
63%

A kézlegyintés még hagyján, de az a felháborodott ábrázat :)


Mondjuk majdnem elrántotta az öreget.

2020. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes szitu. Az a nő úgy látszik, hogy nagyon készült a személyes kontaktusra és mikor pont nála fordult el a pápa, akkor valószínűleg végső kétségbeesésében tette, amit tett. Látszólag. Ebben az esetben kicsit erős dolog volt ütni.
2020. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
22%
Lehet hogy a mellére akarta tenni a kezét😈
2020. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondanám hogy berángatta a nő, te tény hogy magához húzta. Ez nyilván túlzás, de ha szépen megkéri, biztosan elengedi a nő a kezét. Ez szerintem nagyon durva, agresszív reakció volt a pápától.
2020. jan. 1. 20:17
 9/39 anonim ***** válasza:
18%
Nem, és már elnézést is kért érte. Túl is tolta a női vonalat vele. Mintha nagyobb baj lenne női kézre ütni...
2020. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
74%
Én ateistaként mondom, hogy teljesen rendben van, sokunk hasonlóképpen reagált volna, a nő nem adta meg a tiszteletet, azért ő mégsem akárki (mondjuk senkit sem illik ráncigálni), másrészt ő is csupán ember.
2020. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!