Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek számít, ha valaki...

Bűnnek számít, ha valaki démonokat fogad be csak azért, hogy segítsen nekik megszabadulni a bűnjeiktől, hogy aztán hosszú ölelés után elérjenek az alagút oldalán található fényre és megszabaduljanak az örök fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Isten mikor pusztítja el végre a bűnt?

2020. jan. 6. 20:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

A keresztény hívők csakis rosszat gondolhatnak a démonokról, mivel ebben a vallásban ez váltotta fel a bűnbakot az előző vallásból.

Ezért is lehetetlen, hogy egy démon valaha is üdvözüljön.

Mert, csak.

2020. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Alex Fly ***** válasza:

Szerencsétlen démon tényleg nem tud üdvözülni. Magától az ember sem képes rá; ezért kellett Jézus.

És ő csak az embereket váltotta meg, a démonokat nem...

2020. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A démon haverjaid tudnak valamit egy srácról aki a kedvesén töltötte ki haragját? Lucika.
2020. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Elég friss a sztori. Érdekelne
2020. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#11 köszi.

#12 hááát...remélem csak tévedsz és számukra is létezik a megváltás...ha nem is pont úgy mint egy démon krisztus formájában jelen, hanem hááát nem is tudom... lehet valahogy ezeket az információkat elrejtették vagy elégették, elvesztek. Ők végülis nem ettek a halál fájáról. Hol írja a Biblia, hogy nincs számukra fény? Vagy kelle hogy írja, hogy beszéljenek róla? Lehet nekik nem áldozatra van szükségük, hanem csak kegyelemre.

#13 valahogy most ötletem sincs mire gondolsz...???

2020. jan. 7. 02:42
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha van képességed érzékelni, vagy kommunikálni a démonokkal az egy kivételes Isteni áldás. A démonokat pont a vallásos élet generálja. Az Istentől való félelem, bűntudat, ami miatt itt maradnak, vagy nagyon kötődnek valami anyagi dologhoz.

Most viccelődtök rajta, de bárkiből lehet démon, aki nem fogja fel, hogy Isten maga a szeretet és a bűn nem létezik. A teljesség, a lelki nemesség a cél, de ha nem vagyunk tökéletesek Isten lehetőséget ad a további tanulásra, lehet egy új életed.

2020. jan. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%

Dehogy lehet bárkiből démon! Azok az entitások sosem voltak emberek, ahogy az angyalok se voltak soha.

Kedves kérdező, hamarabb szállna meg az a démon, ha beengeded, minthogy te kisegítsd őt a bűnei alól.

2020. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem: osztályharc van, a démonok halálos ellenségek
2020. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az tudatlanságra vall, és sok rossznak ágyaz meg magának az, aki ezt megpróbálja.
2020. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bűn. A múlt héten szombat este befogadtam egy szőke démont. Volt rajta egy metallica poló segítettem neki megszabadulni tőle és a többi bűnétől=ruhájától is. Ezután egész estés ölelés következet (persze én nem akartam, de nem akarásnak nyögés lett a vége 3szor is). Majd reggel az első fénynél felöltözött és távozott az ajtón a démonom. Örök fájdalom, hogy hétközben nem láthatom.

Remélem ma is meglátogat! :)

2020. jan. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!