Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten megengedi, hogy szeresse...

Isten megengedi, hogy szeressem az egyik angyalát?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 19:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Gabriel az?
2020. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%
És honnan tudod h az akinek mondja magát?
2020. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem Gábriel. Talán a szeretetről tudom, és tudom, hogy figyel rám, amennyire az őrangyalok szoktak. Amikor végképp magam alatt vagyok, nem hagyja hogy bezárkózzak önmagamba. Nem mondom hogy jobb lett amióta szeretem, de a kritikus életszakaszomon átsegített. Kvázi olyan mint egy társ, aki nem hagy egyedül.
2020. jan. 19. 03:43
 14/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szeretet az a tutu-tutu -rol szol

szellemileg akarod megizelni, megizlelni

2020. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 KZitus ***** válasza:
0%

Szia


A kérdésedből nem az derül ki hogy szerelemről van szó???? csak a kommentedben utaltál rá! Az is abból derül ki, hogy te konkrétan egy angyalról írsz, akinek nem árulod el a nevét.

Minden esetre Krisztusról(ő is olyan létformában van mint Isten és az angyalok) azt írja a Biblia: "Tiszteljétek(csókoljátok) a fiút, különben kihívjátok Isten haragját, és ki lesztek irtva, mert gyorsan fellángol haragja. Boldogok mindazok, akik nála keresnek menedéket." Zsoltárok 2:12

Miért kell tisztelni(csókolni)? Ez miatt:

Filippi 2:9–11

"Isten éppen ezért magasabb állásba emelte, és kedvesen megadta neki a nevet, amely minden más név felett áll, hogy Jézus nevében minden térd meghajoljon, az égben levőké, a földön levőké és a föld alatt levőké, és minden nyelv nyíltan megvallja, hogy Jézus Krisztus Úr az Atyának, Istennek a dicsőségére."

2020. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem értem Zitus..

Rafaelnek hívják.

Nem akarok álszentnek tűnni és dicsekedni sem vele. Ezért sem írtam le. Bemocskolni az Ő szentséges nevét az én hóbortommal.. Még azt hinnétek hogy nekem nem elég egy rendes ember és mindjárt a tökéletes kell...

:(

Igen, szeretem őt. Szavakkal, tettekkel. Próbálok úgy élni, hogy kevésbé fájjon neki..

2020. jan. 19. 20:33
 17/24 A kérdező kommentje:

Az is elég szégyen hogy itt bizonygatom. Elnézést kérek mélységesen.

:(

Csak mint ember képtelen vagyok az egész helyzetet racionálisan felfogni. Ezért gondoltam, hogy más talán jobban rá lát.

2020. jan. 19. 20:38
 18/24 A kérdező kommentje:

És továbbá az Atya és a Fiú nem hasonlítható össze az angyalokkal és nem említhetjük egy lapon őket. Egyrészt az angyalok teremtmények. Az Úr szolgái..

De nem akarok vitázni.

2020. jan. 19. 20:46
 19/24 A kérdező kommentje:

És Isten szeret minket akkor is ha vannak olyanok akik gyűlölik őt.

Soha nem irtaná ki őket, még a Sátánt sem fogja elpusztítani.

2020. jan. 19. 20:51
 20/24 anonim válasza:
0%
te nem vagy normális xD
2020. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!