Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A pokolban vannak gyerekek?...

A pokolban vannak gyerekek? És babák?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól lehet elkárhozni végleg?

2020. jan. 21. 18:45
1 2 3
 21/26 jdfGabrella ***** válasza:
38%
Nem, mert ők még nem tudnak külömséget tenni jó és rossz között.
2020. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, hogy vaanak-e a pokolban, arról, amennyit tudunk róla, elvileg üres is lehet.


Hogy lehetséges-e egy gyermek számára, hogy pokolra kerüljön? Szerintem igen. Egy gyermek is tud gonosz, rosszindulatú lenni, és meghalhat halálos bűnben.

2020. jan. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, remélem nincsenek, mert akkor már ott sem lehet nyugton a sza*os kölyköktől.... De figyelj, nem tudom... Mégis ki vigyáznia ott rájuk a dorbézolás közben? Ha meg nem figyel rájuk senki mindent tönkre tesznek....

Én a pokol őrzője helyében tuti nem vállalnám... Vigyázzanak csak rájuk az álszent arkangyalok...

2020. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 világvége1 ***** válasza:
Aki vétkezett, az elkárhozik. Kisbabák nem tudnak még vétkezni, mert nincs szellemük. Azt durván egyéves kor körül kapnak a kicsik.
2020. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24

Melyik szektában hallod ezt a sok hülyeséget?

2020. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"nem tudnak még vétkezni, mert nincs szellemük"

Hmmm... de akkor miért tiltakoztok pl. az abortusz ellen azzal, hogy az már egy kis lélek, embrió korában is?

2020. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!