Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova tanui miért kerülnek...

Effre kérdése:

A Jehova tanui miért kerülnek állandóan idegileg kikészült állapotba?

Figyelt kérdés
Elképesztő, akárhánnyal szóbaáll az ember- bármilyen témában,magukból kikelve vehemensen mindenre bibliai idézetekkel válaszolnak , bizonygatják igazukat , veszekszenek , közben pedig a mosolygós paradicsomi képeket mutogatják ,nézegetik, meg a szeretetről beszélnek ...

2020. jan. 26. 12:10
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/472 anonim ***** válasza:
56%

370.Előbször is szögezzünk le a sokadik utàn mèg egyszer,hogy nem vagyok Tanu,de mint szimpatizàns több vagyok annàl.

Ismerve a tantèteleket ugy a körülöttem lèvő 5 vallàsnak mint a Tanukèt.

Egy Tanu az oldalon nem vèdi magàt,inkàbb vègzi a Jèzustol kapott parancsot.Nem àll le vitatkozni kiközösitettel,hitehagyottal,zendülès szitokkal,provokàtorokkal,mert nekik mindenki egyforma ès mindenkit tisztelnek,de hirdetnek hàzrol hàzra.

Màtè.28:19" Menjetek hàt,ès tegyetek tanyitvànyà minden nemzetből embereket,kereszteljètek meg őket,az Atyànak,a Fiunak ès a szentszellemnek nevèben"


Te ezt teszed?

Tudom,hogy nem.

Te tudod ki vagy:Màtè.24:48-51


"Az,hogy a te környezetedben szrencsèvel nem törtènt ilyen-attol mèg màshol igen,ès nagyon sulyos büncselekmèny"


Mik törtènnek?

Vagy az elhalàlozàsokra utalsz aki sajàt akaratàbol adja fel az èletet,esetleg a biblia szerint nem fogad el a vèrből 1,2 faktort,a sajàt felelősègère lelkiismereti okok miatt.

Te ennyire felfujod magad ezèrt.

Cselekedetek.15:28,29

3Mozes.17:11

1.Mozes.9:3,4

Cselekedetek.15:19,20


Negondold minden biblia alap nèlkül törtènik.Minden a bibliàn alapul.

Mègpedig a pontos forditàs szerint ami görögből forditott UVF ès a legeredetibb.


Tovàbbà a tanuk nem kàbittószereznek,nem rèszegesek,igy a kocsivezetès biztonsàgosabb,a szegènysèg amièrt màr lopnak ők vigyàznak mire költik a pènzt,embereket ölnek a tv hirek szerint de ők nem teszik stb.Hàboruba nem mennek,az orszàg oltàràn felàldozni màsokat ès magukat.


A sajàtkezüsèg àltali halàl 0,001℅ a a tanuknàl,betegsègből,vèletlen karambol stb.

Mig a nemtanuknàl a fentemlitett hibàk sajàtkezüsèg miatt 3℅.Ajànlom nèzd meg a statisztikàt.

Itt màr a statisztika nagy külömbsègre tesz bizonysàgot.


De nèzük a sulyosabb felèt a gyilkossàgnak:hàboruk,keresztes hàboruk ahol a pàpa katonài màr Afrika területèt elèrt,inkviziciok èvszázadokon keresztül,első,màsodik vilàghàbork,màs kissebb hàboruk,forradalmak stb.

Ezeknèl nem volt a tizparancsolat?

De igen!

Akkor az egyhàz mièrt nem emelt szot a hàboru ellen?

Mièrt szentelte fel a fegyvert?

Mièrt gyontatta a katonàt,mondvàn Isten velünk van.

Szàzmilliok haltak meg fiatalok,akik èlniszerettek volna.

Mèg te beszèlsz a törtènèsekről?


Milyen halàl vàrt ezekre a te vèdenceidtől?


[link]


Na ezek akik a dzsungelből jöttek,ès a tàmodàsod szerint,te is velük jöttèl,mert a fàtol az erdőt nem làtod(nem akarod làtni).

2020. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/472 Kornikus00 ***** válasza:
26%

George1113


'Egy Tanu az oldalon nem vèdi magàt,inkàbb vègzi a Jèzustol kapott parancsot.Nem àll le vitatkozni kiközösitettel,hitehagyottal,zendülès szitokkal,provokàtorokkal,mert nekik mindenki egyforma ès mindenkit tisztelnek,de hirdetnek hàzrol hàzra.


Elég baj az, mert ezt így nanított a szervezet, még véletlenül se lepleződjön le a hazugságok. Tudod, nekem se 1-2 hónap kellett mire felébredtem

2020. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/472 anonim ***** válasza:
84%

Vidiripi


"Gyurika mègis sikerült magadnak bebizonyítani ki mikor ès hogy imádkozon.


Te tudod,hogy kell ès mikor imádkozni egy nőnek ès egy fèrfinek,csak nem akartad elárulni."


Edgár a szomorú az ,hogy neked kellene tudni ,de nem tudod. És egy olyan személy mondja meg neked aki nem is Jehova tanúja!


"Gyurika a linkben bebizonyította ki,mikor,hogy imádkozik a biblia szerint.Ezzel is többet tudsz.

Máskor kèrdezd a barátodat."


Edgár! Gyurikának én küldtem el a linket! Nem kérte tőlem csak elküldtem neki. Mert Edgár te kérted hogy idézzen már az Őrtoronyból és ő azt tette amire kérted!


"Tovàbbà a tanuk nem kàbittószereznek,nem rèszegesek,igy a kocsivezetès biztonsàgosabb,a szegènysèg amièrt màr lopnak ők vigyàznak mire költik a pènzt,embereket ölnek a tv hirek szerint de ők nem teszik stb.Hàboruba nem mennek,az orszàg oltàràn felàldozni màsokat ès magukat."


A statisztikák szerint sokkal több ember nem drogozik ,részegeskedik ,vezet biztonságosan autót ,nem lop ,nem gyilkol ,nem háborúzik mint amennyi Jehova tanúja van egész Magyarországon!

Velük mi a helyzet ,ezzel a rengeteg emberrel?


"A sajàtkezüsèg àltali halàl 0,001℅ a a tanuknàl,betegsègből,vèletlen karambol stb.


Mig a nemtanuknàl a fentemlitett hibàk sajàtkezüsèg miatt 3℅.Ajànlom nèzd meg a statisztikàt.


Itt màr a statisztika nagy külömbsègre tesz bizonysàgot."


És hol lehet megnézni ezeket a statisztikákat?

Ugye nem csak ilyen légből kapott valami az egész amiről majd kiderül hogy óriási nagy hazugság? Tudod ki a hazugság atya?


"De nèzük a sulyosabb felèt a gyilkossàgnak:hàboruk,keresztes hàboruk ahol a pàpa katonài màr Afrika területèt elèrt,inkviziciok èvszázadokon keresztül,első,màsodik vilàghàbork,màs kissebb hàboruk,forradalmak stb.


Ezeknèl nem volt a tizparancsolat?


De igen!"


És mi volt a helyzet ebben az időben Ázsia területén?

2020. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/472 anonim ***** válasza:
56%

373."Ès mi volt a helzet ebben az időben Àzsia területèn?"

Kelet Azsiàban,azt csak te tudod,de közelkelet Àzsia dèli rèszèn ès Èszak Afrika keletirèszèn a vèdenceid portyàztak.A pàpa a hadseregèt,semmi ètel ès ètelhüttő nèlkül lekülde.

Azt gondolta a szomszèdba küldi persejezni ès kiderült,hogy amelyik visszatèrt màr olyan öreg volt a fia,hogy a fiàt èdesapàmnak szolitotta.


"Gyurikànak èn küldtem el a linket"

Nagyon összetartok vagytok egy cicit szoptok,csak igy tovàbb.Jövőbe egy èvvel öregebbek lesztek ès az UVF meg az Őrtoronynak messzünet szalutàltok.


Ugyan is az UVF csak izombol tàmadjàtok,pedig a UVF,SZIT ès a BD sokkal jobban talàl forditàsban a Görögre.A KGàspàr sokhelyen kilog a sorbol.

Èn mindeniket tisztelm mert Isten Szava.

2020. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/472 anonim ***** válasza:
84%

Vidiripi


Tehát a hazugság az egész % dolog! Csak erre voltam kíváncsi köszi szépen! Azt tetted amit vártam!

2020. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/472 Kornikus00 ***** válasza:
26%

Bulvár1

én vagyok a Gyurikád. Lehet kiátkoztál mint tanu, mert a régi fiókom meghalt.


."Ès mi volt a helzet ebben az időben Àzsia területèn?"


Kelet Azsiàban,azt csak te tudod,de közelkelet Àzsia dèli rèszèn ès Èszak Afrika keletirèszèn a vèdenceid portyàztak.A pàpa a hadseregèt,semmi ètel ès ètelhüttő nèlkül lekülde.


Azt gondolta a szomszèdba küldi persejezni ès kiderült,hogy amelyik visszatèrt màr olyan öreg volt a fia,hogy a fiàt èdesapàmnak szolitotta.



"Gyurikànak èn küldtem el a linket"


Nagyon összetartok vagytok egy cicit szoptok,csak igy tovàbb.Jövőbe egy èvvel öregebbek lesztek ès az UVF meg az Őrtoronynak messzünet szalutàltok.



Ugyan is az UVF csak izombol tàmadjàtok,pedig a UVF,SZIT ès a BD sokkal jobban talàl forditàsban a Görögre.A KGàspàr sokhelyen kilog a sorbol.


Èn mindeniket tisztelm mert Isten Szava.


Kik tartanak össze annyira, mint tanuk,? deám csak addig míg egy szegény tag önhibáján kívül meg botlik. A tanuknál nincs kenyelem, vagy beáll a bibrkák közé a tag, mint jehova hű birkája, vagy repül a gyülekezetből.


Másik az , a bibliát tisztelni bárki tud, értelmezi, olvasni bárki tudja. A baj ott keztődik, hogy egy teljesen más könyvet kreáltak a készítők, aminek az üzene, a szervezet hamis nézete.


Istent nem tiszelni kell, isten nem megérteni kell, jézust nem követni kell! A szeretetet nem tanítani kell! Bekell fogadni jézust a szívedbe, hogy általa, azokat megtudd tenni, és nem azért teszed, mert tiszteled és követet őt! Hanem mert ott van a szívedben!

2020. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/472 anonim ***** válasza:
56%
375.Keresd az"American E Death statistics in religions"cim alatt,angolban.Megvan spanyolban,ès portugàl for America.
2020. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/472 anonim ***** válasza:
56%
376.A fiokod nem halt meg,csak nevet cserèltèl ès olyan az uj neved nem tudom becèzni,de ha akarod a règi neved frissitheted.
2020. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 379/472 Kornikus00 ***** válasza:
29%
Edgárd, ugyan miért találnék ki ilyesmit?
2020. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/472 anonim ***** válasza:
0%
376.A fiokod nem halt meg,csak nevet cserèltèl ès olyan az uj neved nem tudom becèzni,de ha akarod a règi neved frissitheted.
2020. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!