Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az orális szex bibliai szempon...

Az orális szex bibliai szempontból közösülésnek számít?

Figyelt kérdés

Az is tiltott házasság előtt? Elvileg akkor nincsenek egy testté.


Ne tegyétek át a kérdést, köszönöm.



2020. febr. 4. 15:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Bill Clinton szerint az orális sex, különösen az Ovális Irodában nem számít sexnek.
2020. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen. Milyen álszent lenne szűznek mondani egy szajhát, akinek 100 pénisz liffeg a szájában... Jó vicc...
2020. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Elkell h. szomoritsalak.

"Ha vki asszonyra (nõre) tekint szexualis kivansag miatt, mar házasságot tort sziveben"

Akkor mi a kerdes? eggyertelmu igen. Az oralis sex tobb mint a nézés nem? tehat az mar hazassagtores, paraznasag, megcsalas vagy ahogy akarjuk nevezni.

Durva de ez van.

Remelem segítettem.

2020. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

"Az orális szex bibliai szempontból közösülésnek számít?"

NEm, ez mindenhol szexuális aberrációnak számít, csak mára már elfogadta a beteg társadalom

2020. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mire fel bunkóznak egyesek, csak feltettem egy kérdést, az oldal erre van. Ha nem tetszik, nem kell válaszolni.


Olvastam olyan magyarázatot az Énekek Énekéről, hogy orális szexről, pettingről van szó a felek között.

2020. febr. 5. 13:37
 16/21 anonim ***** válasza:

De az énekek éneke a vőlegényről és a menyasszonyról szól :D Amúgy is az meg egy költészet mint Bibliai írás. Vannak olyan részek ahol másképp írja le. Kereshetsz kifogásokat, de hiába.



"Ellenben paráznaság, bármiféle tisztátalanság vagy nyerészkedés még szóba se kerüljön közöttetek, ahogyan ez szentekhez méltó"

2020. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen jegyesekről, nem házasokról.

Különben sem kifogásokat keresek csak érdekelt...

2020. febr. 5. 20:11
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó....
2020. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonló, ha bekened a faarkad tejjel és a macska lenyalogatja vagy egy levegő után kapkodó ponty lepippant. Na ennek a kettőnek nincs köze a szexhez. :))
2020. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hol talaltad az oralis sexet az enekek enekeben es komolyan kerdezem mert nemhoggy csak erdekel , de nagyon erdekel
2020. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!