Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nemreg nagy hibat kovettem...

Nemreg nagy hibat kovettem el, azóta kérem Istent hogy bocsájtson még és próbálok jó irányba változni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor imádkozom minden alkalommal valljam még bűnöm és kerjek bocsánatot? Szívből sajnálom

2020. febr. 20. 21:35
1 2
 1/11 Barát Csaba ***** válasza:
28%
"Csak" annyit kell tenni, hogy megváltozol a helyes irányba.
2020. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. febr. 20. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ennél azért több, Máté 5:23


Ezért, ha áldozati ajándékot viszel az oltárhoz, és ott eszedbe jut, hogy valakinek panasza van ellened, 24 hagyd az oltár előtt ajándékodat, menj el, és békülj ki a haragosoddal! Csak azután menj vissza az oltárhoz, hogy felajánljad áldozatodat Istennek!


Ha valakinek okoztál valamilyen kárt, akkor azt is rendezd le vele. Utána pedig fogadd el hittel, hogy Isten is megbocsájt neked, és ne kételkedj benne mert az már hitetlenség.

2020. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg önmagadnak is. Az egyik legnagyobb hiba, amit elkövethetünk az az, ha állandóan felrójuk magunknak a hibát, amit már ezerszer megbántunk.


Tedd jóvá, változz, hogy többet ne kövesd el, de bocsásd meg magadnak, és lépj túl rajta.

2020. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha valakivel szemben követted el ezt a hibát, akkor elsőnek ezt kell kijavítanod lehetőség szerint, és bocsánatot is kérni tőle.

Isten csak ezek után bocsáthat meg.

2020. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Emlékezz Jézus szavaira: Ő sem kárhoztat. Menj békével és ne vétkezz többet
2020. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha apádtól bocsánatot kérsz valami miatt, amit megbántál, akkor szerinted elvárja tőled, hogy minden alkalommal bánd meg a bűnödet, mikor vele beszélgetsz? Isten ennél azért sokkal szeretőbb, nem értem miért kell valami elmebeteg, szadista valaki.
2020. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyan mi az a nagy hiba?
2020. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KZitus ***** válasza:

Szia

Aki ellen hibát követtél el, attól is elnézést kell kérned - tiszta szívből, őszintén, majd utána Istentől is.

Figyeld meg, hogyan írja le Jehova azt, hogy mennyire képes megbocsátani: „ha bűneitek skárlátpirosak, hófehérek lesznek, és ha vérszínűek, mint a karmazsin, olyanok lesznek, mint a gyapjú” Ézsaiás 1:18

2020. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megesküdtem valaki életére egy olyan dologra ami nem igaz, ezzel meg akartam védeni valakit, de akkor is hiba, és nem akarok elveszíteni azt a személyt,Mert nagyon szeretem , és teljes szívemből sajnálom és megbántam
2020. febr. 21. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!