Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi volt Istennel kapcsolatban...

Mi volt Istennel kapcsolatban a legnagyobb csoda vagy kalandotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 00:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Hát az, hogy megölte a nagyapám, aki minden vasárnap templomba járt, ezért nem is hiszek istenben.
2010. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

A halál természetes dolog. Aki fél a haláltól tényleg nem érdemli meg az életet.


Szerintem Isten nem személy. Hanem az Univerzum pozitív energiája, aminek az eredménye a KOZMOSZ. Vele szemben Sátán képviseli a negatív erőt, ami pedig a KÁOSZ. Nem aszerint bontom fel, hogy építés-pusztítás, mert a pusztítás nem feltétlenül negatív, az építés pedig nem feltétlenül pozitív.


A kérdésre válaszolva, a minap voltunk sátrazós túrán, és éjszaka kimentem a szabadba, leültem és néztem a csillagos eget, közben ambient zenét hallgattam. Ennél felemelőbb érzésem még nem volt.

2010. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Miután kinyírta az egész családomat, azt mondtam, hogy az az isten gonosz és szemét... Azóta találtam normálisabb vallást magamnak.
2010. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%

15 évesen rossz utra vezetett (rossz embernek hittem és nem figyelmeztetett),aztán 19 évesen megnyomorított,majd küldött egy pasit aki uraskodik rajtam..... Az életem teljesen kilátástalan,fájdalmak várnak rám minden nap,mig megnem halok,vagy fel nem adom!

Hiszek Istenbe és baromira utálom az ürgét!:(

2010. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
nem volt ilyen, mivel isten nem létezik. 19L
2010. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Néha szoktam emlegetni, amúgy semmi különös.
2010. júl. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Ne félj!

" Semmi felől nem aggódjatok, hanem imádságban és könyörgésben minden alkalommal hálaadással tárjátok fel kívánságaitokat Isten előtt. "

2010. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

1Ján 3:1

" Lássátok milyen nagy szeretetet adott nékünk az Atya, hogy Isten fiainak neveztetünk! A világ azért nem ismer minket, mert nem ismerte meg Őt."

2010. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

húúúú nem is gondoltam, hogy mindenkinek negatív dolog jut róla eszébe.. Pedig nekem mindig mindenbe segít és úgy érzem figyel rám. (L)

Ha vmi veszteség ér azt is a javamra fordítja.

Sajnálom, h ezt érzitek, mert magatokat fosztjátok meg a jótól és a biztonságtól... :(

2010. júl. 25. 10:52
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Nekem anyukám azt tanította kiskoromban, hogy soha ne fogjak semmit másra, mert minden probléma amibe belekerülök, azt csak és kizárólag magamnak köszönhetem.

Az Atya pedig súg...belső hangnak hívják, csak van akiben akkora az elvakultság, hogy meg sem hallja óvó szólását. Mindig szól, sőt amikor a bűnt tesszük(rosszat), aközben is folyamat beszél hozzánk, lelkiismeret formájában. Ismerjük meg önmagunk, és megismerjük az Atyát is. :P


A kérdésre válaszolva.

Minden egyes pillanat, amit megélek, csoda. Tudod a boldogsághoz nem vezet út, mert az út maga a boldogság.

Csak észre kell venni, hogy rajta állsz. :)

Buddhától idéztem, hogy ne legyen félreértés.


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!