Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol lehet kerszteny lanyokkal...

Hol lehet kerszteny lanyokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnek baratnot, de itt nem nagyon vannak korombeli lanyok sajnos, 24 eves vagyok 17-24 kozotti lanyokkal ismerkednek elsosorban. Ha esetleg tudtok ilyen programokat vagy akarmit, ahol lehetne veluk talalkozni, azt megkoszonnem. Regebben voltam nyaritaborban is ami kereszteny fiataloknak lett letrehozva, de oda mar tulkoros vagyok :) ha esetleg valaki ilyet tud kicsit idosebb korosztalynak azt is megkoszonnem, lassan kozeledik a nyar.
2020. márc. 14. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Templomban
2020. márc. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Felesleges velük ismerkedni, mert ha nagy hívő a keresztény lány (szektás) akkor lehet, hogy nem is fog leszopni téged.
2020. márc. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Én az vagyok, bár nem katolikus. Keresztény iskolák környékén nagyobb eséllyel találsz egy ilyen lányt.

Sugárzik az arcukon a szelídség, kedvesség, alázat. Így könnyebben meglátod őket.

2020. márc. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Huh mára bezártak sajnos. Marad a szentmise vagy ilyen szociális segítő közösségek.
2020. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 jdfGabrella ***** válasza:
Templomokban
2020. márc. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne keress ker. barátnőt, kedves Kérdező! Hogy is jut ilyesmi eszedbe??? Keress ker. feleséget, azt szabad.
2020. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En sem katolikus vagyok. Nyilvan akit keresek hosszutavra keresem, akibol majd kesobb a felesegem lesz.
2020. márc. 14. 11:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Keresztény alkalmakon. Pl.koncerteken, vagy a REND-en((www.rend.hu), meg vannak egyéb alkalmak, amiket a gyülekezetek rendeznek, mint pl.: kirándulás. Keresztény társkeresőt nem ajánlom, nagy csalódást okozna ott a rengeteg képmutató, előítéletes ember. Persze, tudom az ilyenek bárhol előfordulhatnak, de hidd el ott nagyobb gyakorisággal.
2020. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még jókor kérdezed (május végéig szoktak tartani templomokban általában a hittanórák, bibliaórák, stb.)


Melyik felekezethez tartozol, illetve melyik felekezethez szeretnél járni ismerkedni? (Talán így könnyebben segíthetek/segíthetünk együtt gondolkodni a lehetőségeiden.)


Ui: lakóhelyed önkormányzatának honlapján elméletileg megtalálod a környéken fellelhető összes egyházat és azok gyülekezeti alkalmait. (Egybe szokták gyűjteni ezeket az infókat általában.)

2020. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Baptista gyulekezetbe jarok, de nem igazan zavarna, ha a lany masik felekezetkhez tartozna, ami nagyjabol hasonlo, mint pl punkosdi vagy a reformatus is ideveheto.
2020. márc. 14. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!