Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi gyülekezetén...

Jehova Tanúi gyülekezetén belül hogy vannak sorrendben az egyre magasabb megbizatások, "tisztségek"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például a Vezető Testületnek van a legnagyobb feladatköre, mert a világméretű munkát kell frlügyeljék. De hogy vannak az egyre kisebbedő feladatkört betöltő személyek tisztségei?

2020. ápr. 4. 14:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Mert a mai táposokon kívül senki nem mondta így. Pl egy 1897-ből származó székely étlapon ez szerepel: vereshagyma. Egy 1907-ből származó kolozsvári menüben ez:vöröshatyma, míg egy 1909-ből származón:vöröshagyma. Ez egy becézgetésből származó elnevezés.


Hazánk leghíresebb vöröshagyma termesztő és nemesìtő városából szarmazom Makóról.

Lila es vörös hagyma is létezik egymas mellett es ezek keresztezései is.....eskuszom nem értem miről irsz

2020. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Ezt írod"És az vöröshagyma, sosem volt lila".


Nem értem mért írod ezt...

2020. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Bár így akkor annak aki nem erti, nem is tünhet fel kitől idéztem az ominózus mondatot..sonkával lilahagymával....


Na mindegy.


Kasztrációt levélben kell kerned a korzet f.vigyázótól meg hamvazószerda szerda előtt de csak a szaturnusz aszcendesben csinalják!! Erre vigyázz ki ne szaladj az időböl.

Remélem tudtam segíteni..

2020. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nem rudtál mert összevissza beszélsz hülyeségekről. Amit te írtál a bolygókról az szpirituzmus, azt nem gyakorolják a tanúk. A szerdás dolog meg szintén világi eredetű, a katolikusok tartják, a tanúk nem.
2020. máj. 14. 15:50
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Azóta sem kaptál használható infót a kérdésedre?
2020. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A kasztrációt vegző testvereknek is hatalmas a felelőssége a szervezet előtt!!
2023. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!