Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismerek egy hit gyülekezetest...

Ismerek egy hit gyülekezetest miért hazudik állandóan?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ezt neki kell tudni, hogy miért hazudik.

Honnan tudod, hogy hazudik? Miben? Hány éves?

2020. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MBbpg ***** válasza:
81%

Attól még mert a Hit Gyülekezetébe jár, nem tökéletes ember - sőt, az se biztos, hogy keresztény.

Az ember szívét ugyanis csak Isten látja. Nem tudom, hogy az illető személy csak képmutató, felszínes keresztény, vagy netán nemrég tért meg, de szerintem ne egy ember alapján ítélj meg egy közösséget!

Ha adhatok egy tanácsot, szerintem kérdezd meg őt, hogy miért hazudozik! Lehet, hogy nem vette észre, lehet, hogy nem látja át a helyzetet, vagy nem veszi komolyan - de ha az ember szembesül a hibájával, a legtöbb esetben változik!

2020. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kérdésben nem engedei hosszan írni.érdekes azt mondja ő nem lop nem hazudik stb,mert ő vallásos lett.ezért.de nem így van.kezdjem sorolni ok.Égeti a szemetet a kertjében.környezetszennyező nem számít.Volt olyan mentünk valahová megállt a kocsijából kivesz 2nagyzsákot beteszi a közkórház kukájába.természetes.veri a gyerekeit.nevelni kell.elad annyi mindent az internetes hirdetőoldalon fizetutána adót neki nem kell.vágási engedély nélkül termelte a fát a saját erdejéből.Megkérdeztem tőle milyen vallásos vagy te nem szól rá semmit.És azzal zaklat engem ha nem térek meg a pokolra jutok Higgyem el?
2020. ápr. 25. 20:29
 4/8 MBbpg ***** válasza:
50%

Nem hangzik hiteles kereszténynek... :/

Szerintem emlékeztesd a szálka-gerenda példázatára: Úgy aligha tud bizonyságot tenni a hitéről, ha nem aszerint él

2020. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már nem is járok hozzá.úgyse változik
2020. ápr. 25. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok benne biztos jómagam sem, hogy az interneten eladott használt cuccokra kellene-e adót fizetni. Szerintem nem kell.

Te fizetsz az ilyenek után adót, kérdező? Adsz ÁFÁ-s számlát, ha eladsz valamit a jófogáson, és tolod be az ilyenek után az adót?


[link]


A cikk szerint Jófogás, OLX, Vatera, Facebook-on használt áruk eladása esetében csak abban az esetben köteles adót fizetnie az eladónak, ha az éves bevételünk meghaladja a 600 ezer forintot.

2020. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

A hitgyülit egyébként is hazugnak tartom, hiszen rengeteg olyan dolgot akar elfogadtatni az emberekkel, aminek semmi alapja nincs:


Evolúciótagadás, csodás gyógyulások, nyelveken zagyválás, cionizmus, fundamentalista bibliakezelés, resztoránizmus.


Szóval nem csodálom, hogy a hívei is ilyenek.

2020. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Sok időd lehet, hogy egy másik ember hibáit ennyire figyeled és számon tartod. Nekem tőled borsózik a hátam.
2020. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!