Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hit gyülekezete szokott...

A hit gyülekezete szokott jótékonykodni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 19:45
 1/9 MBbpg ***** válasza:
59%
Igen. Ott van a Hit Gyülekezete Szeretetszolgálata, a JÓTEVŐK és a Hites Adakozók Hálózata
2020. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Az alkatonak forróságban fagyban osztogatják a motyót.

Sándort még nem.láttam.....nem sorolom hogy a sok szuper szellemi pásztor ilyen alkalmakra el nem.hagyja a villájat..csak a kiskatonák fagyoskodnak meg izzadnak..presbitertől felfelé senki..

Nem.láttam még Ruff Tibor teológus kollégat barmit is osztogatni,Hack Péterbe se botlottam bele..Pajor se adott még senkinek kenyeret az utcán.

2020. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MBbpg ***** válasza:
60%

"Pajor se adott még senkinek kenyeret az utcán."

Óvatosan az ilyen elhamarkodott állításokkal :)

[link]

2020. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, találkoztam már velük.
2020. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

A 2013-as árvíz-katasztrófa idején országosan több ezer hites keresztény aktivista dolgozott a gátakon.


[link]


Egy video arról, hogy Orbán Viktor meglátogatja az önfeláldozó hites keresztény aktivistákat:


https://www.youtube.com/watch?v=HX8Db23tolg&feature=youtu.be

2020. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Rendben,ezeket vágom azt tudom hogy adakoznak sőt karacsonykor a gyuliben is a rászorulóknak.

Nem is a népről írtam hanem...

De nem létkérdés

2020. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

A fotókon az látható, hogy Pajor Tamás kenyeret ad egy hajléktalannak.

A másik képen Petrőcz Levente, a balatonfüredi Hit Gyülekezete pásztora ad élelmiszert több rászorulónak.

2020. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

[link]

"

A Jótevő mozgalom a HISZ (Hit Gyülekezete Szeretetszolgálat) által szervezett országos gyermekétkeztetési program támogatására indult el 2015-ben. A kezdeményezés mögé olyan közismert arcok is beálltak, mint Bayer Friderika vagy Gera Zoltán. Részt vettünk az adománygyűjtésben és közel 60 településen segítettünk abban, hogy nélkülöző gyermekek meleg ételhez, családjaik pedig tartós élelmiszercsomagokhoz juthassanak.

"

2020. máj. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HaEv ***** válasza:
65%

Kedves Jézus 666!

Miért érdekes ez? A választ csak a gugli is meg tudta volna adni és Te ezt tudod.

:)

2020. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!