Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi-nak lehet színes...

NikiKING kérdése:

Jehova Tanúi-nak lehet színes haja?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy kék rózsaszín zöld

Tehát az ilyen nem természetes hajak.



2020. máj. 8. 08:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2020. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
14%
Nem lenne igazán szerencsés, mert ilyen hajú embereken sokan megbotránkoznának. Fiatalabbak gondolom, hogy nem, de idősebbek biztosan.
2020. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, az túl vilagias.


Figyeld meg, hogy a fiatal tanú lányok szintén hosszú szoknyaban vannak, mint a tanú vénasszonyok.

2020. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
50%
Nem valószínű. De mondjuk ez nem is egy világot rengető szükséglete az embernek.
2020. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
9%

" mint a tanú vénasszonyok."


Jújj de csúnya szavak....

Idős hölgy lenne, a helyes kifjezés egy embertől.


Tőled már nem előszőr olvasok idősebb személyekről lealasonyitó szavakat. Te is leszel "vén"... de nem biztos hogy annak érzed magad, csak az idő eljárt feletted.

Persze kitudja, lehet, hogy Te kifejezetten szeretni fogod, hogy igy mindősitenek téged.

2020. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%

"Jújj de csúnya szavak....


Idős hölgy lenne, a helyes kifjezés egy embertől."


Kezdjünk beszélni róla,hogy a hitehagyottakat milyen szavakkal kellene illetni az "elméjükben betegek (kvázi elmebetegek) helyett? Milyen képmutató vagy.

2020. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Kérdező.

Ha valaki értékeli Isten szavait, és vezetését, az nem fog kitünni, hogy magára vonja a figyelmet. A szerénység, hozzátartozik a keresztény ember életéhez.

Ugyanakkor, nem tilos a haj festése, ha nem megy túl a határokon. Magam is szoktam festeni, a saját hajszinem alapján.

Egyszer próbáltam sötétebbet, hát nem tetszett amit láttam. :)

Isten nem tiltja az egészséges keretek között tartott sminket, vagy szépészeti eszközöket. Mindig is használtak az asszonyok is olajokat vagy különböző porokat, a szépség és az ápoltság tekintetében. Amihez az ékszerek is hozzá tartoztak. A baj akkor van, ha ezekbe túlzásokat teszünk,.....

2020. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
23%

Soha nem használtam ilyen kifejezést, Kedves Rachel.

Ha valaki "szellemileg" beteg, az nem egyenlő a mentális, vagy Pszihés betegséggel. Erről a Biblia is ir.

ennél fogva a vádjaid hamisak.

(Jakab 5:14, 15) 14 Beteg valaki köztetek? Hívja magához a gyülekezet véneit, és imádkozzanak érte, megkenve őt olajjal Jehova nevében. 15 És a hitből fakadó ima meggyógyítja a beteget, és Jehova felemeli őt. Ha bűnöket követett is el, Isten megbocsát neki.

Ez nem a fizikai betegségre utal, hanem szellemire. Ha valaki helytelenséget, vagy rosszat követett el, akkor "szellemileg" kisiklott egy picit. Ezért imával kisérve, támogatást, vagy helyreigazitást kap.

Ha valaki ilyet mond, akkor nincs tisztában a fogalmakkal.

2020. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

Segítek egy kicsit,mert vagy ennyire nem ismered a saját tanításotokat,vagy megint hazudni próbálsz:


[link]


"Nos, ezek a hitehagyottak ’az elméjükben’ betegek, és szeretnének másokat is megfertőzni a hitehagyott tanításaikkal"

A saját oldalatokról idéztem. Kit akarsz madárnak nézni? Nagyon nehéz lenne belátni,hogy ti is használtok degradáló kifejezéseket másokra,ezért elnézést,vagy valami? Nem,helyette most is csak ködösítesz és hazudsz.

2020. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Wesler ***** válasza:
73%
Szerintem életük se lehet, nem hogy színes hajuk. Ahogy itt is látom, csak a félre beszélés megy még mindig náluk.
2020. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!