Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyre többször jelenik meg...

Egyre többször jelenik meg Jézus arca ott ahol baj van. A rengeteg szemtanú, fénykép és videó bizonyítottsága tagadhatatlan, de vajon tényleg az ő arcát látjuk?

Figyelt kérdés

Voltak régebben olyan tévhit hírek, miszerint egy gyilkos Borgia arcát használták Jézus arcának ábrázolásához. Nekem ez nem tűnt bizonyítottnak. Viszont valóban nem tudom, honnan is tudjuk, hogy nézett ki Jézus?



[link]



2020. máj. 17. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a múltkor egy pirítóson jelent meg!


[link]

2020. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
A válasz nyilván való. Az Ő arca? Honnan tudjuk, milyen ábrázata volt. Hogyan nézett ki. Mert amit látunk, az egy emberek által készitett film szereplőjének az arca. Tehát nem lehet Jézusé.
2020. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én hiszek Istenben és Jézusban, de szerintem az ilyen cikkek meg képek nagy része hatásvadász. Azért van napjainkban ennyi ilyen kép, mert megjelent az internet és az egész világból egy helyre gyűlik össze az összes ilyen kép (Google kereső). Régen is ugyanennyi eset volt, hogy egy piritóson esetleg megjelent egy arc, csak akkor nem tudta megosztani senki meg akkor nem léteztek kamu képek.
2020. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kutya seggén is megjelent már... biztos nagy szügség volt rá...


E egy egyszerű jelenség, mégpedig az ember mintázatfelismerő kézsége révén belelát minden random formába, valami ismerőset.


[link]

2020. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tgt ***** válasza:
72%

Állítólag így nézett ki:

[link]

2020. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem Jézus, hanem George Harrison.
2020. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Lehet kreolabb volt, de egy konkrét arcot bedobni iszonyat nagy hülyeség.

Ha a pszichológiát nézzük megnyerő, bizalmat sugárzó arca kellet hogy legyen, és leginkább a lágyabb feminimebb arcvonásokkal lehet ezt elérni.

2020. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
húúú őt imádom!
2020. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Hat persze, veletlenul sem photoshoppolt a felhon megfeleno Jezus-arc.


Kerdezo, ilyen gyengen probalsz trollkodni, vagy siman csak elmezavaraid vannak?

2020. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Nagyjából pont olyan butaság mindenbe belelátni Jézus arcát, mint amikor néhányak minden katasztrófa setén világvégét vizionálnak. Itt is hány kérdés jelent már meg, hogy a mostani járvány előszele a világvégének, mintegy a próféciák beteljesülése. Butaság...
2020. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!