Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő katolikus 20 és 25...

Hívő katolikus 20 és 25 közötti lányok: Ti járnátok egy reformátusnak keresztelt, deista nézeteket valló és már nem szűz fiúval? 25 F

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Szia,

Nagyon mérlegelném mennyire erkölcsös, tehát őszinték az érzései. A 2. meg, hogy hallgatnék a lelkiismeretemre, ez egy fajta iránytű, ha rossz előérzetem egy szituban, akkor eddig mindig "szólt" (őrangyal).

Persze az is lehet, hogy őszinte és megtér, ima. Kérdezd meg imában..

Üdv

2020. máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit idősebb vagyok, de azért válaszolok. Nekem ezek közül a deizmus lenne gond. Sajnos én hosszú távon kevésbé tudom tolerálni, ha merőben másban hiszünk. Nagy tiszteletem azok felé, akik kitartóan tudnak imádkozni társukért és a hitbeli különbségek ellenére megtalálják egymásban a közöst.

De attól is függ, hogy mennyire elkötelezetten vallja a nézeteit, mennyire megalapozott ez a nézete vagy csak "jól hangzik", "most épp ez van és nincs jobb" alapon ennek vallja magát.

2020. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Csak akkor, ha elvileg szóba jöhetne, hogy egy reformátusnak keresztelt, deista nézeteket valló és már nem szűz fiúhoz menjek feleségül. De ha még csak fiú, akkor eleve nem: előbb nőjön fel és legyen férfi, az a minimum.
2020. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!