Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ujjászületett katolikus(ref.ev...

Ujjászületett katolikus(ref.evang.) fiatal hívőkkel(fiatal felnőtekkel) hol lehet ismerkedni,nekik van valami ÉLŐ!közösségük(tehát élőben ismerkedni) van erre valahol mód?!?

Figyelt kérdés

akiknek még fontos hogy vmiről-valljanak(vallásosak-hitvallás!)

tehát nem szégyenlik ezt!!!



2020. máj. 31. 11:13
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs újjá
2020. máj. 31. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, számos településen működnek csoportok, vannak ifjúsági találkozók rendszeresen, egyetemi körök, stb... nagyon sok lehetőség van. Igaz most kicsit kevesebb a járvány miatt.
2020. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Theophilus ***** válasza:
0%

Szerintem megkeresztelteket sokat találsz szinte monden településen de Szent Lélektől újjászületettel (ha a kérdésben erre gondoltál) szinte biztos hogy nem fogsz találkozni...

Amennyiben egyáltalán él a Földön ilyen, azt nem fogod a neten megtalálni...

2020. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem figyelsz látom... Téged is várlak a hírös Élő Szó presszómban....
2020. jún. 1. 09:07
 5/6 Theophilus ***** válasza:
37%

Igen, igazad van tényleg nem figyeltem...

Ezek szerint nem az "újjászületett"-en van a hangsúly hanem az "élőben ismerkedni"-n...

Bocs

Mert ha élőben akarsz újjászületettekkel ismerkedni az nehéz lesz neten feltett kérdésekkel...

Ha vannak ilyenek azok nem olvasnak interneten semmit...

Nem tudom érthető-e amit írtam, jobban nem tudom megfogalmazni :(

2020. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm érthető,mint élőbenszerető ismerkedő újjászületett neten tettem fel a kérdést,köszönöm
2020. jún. 1. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!