Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Menyire igaz Medjugorjeni...

Menyire igaz Medjugorjeni Mària jelenèsek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Kb. semennyire. De a turizmusnak jó.
2020. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Évente több millióan járnak Medjugorje-ba, vannak akik minden évben vissza járnak. Ha nem lenne különleges az a hely , nem járnának vissza az emberek. Én is minden évben megyek , hihetetlen amit ott érzek . Amíg ott vagyok eltölt a nyugalom , az öröm és a béke , sehol máshol nem érzem ezeket az érzéseket annyira intenzíven. Rengetegen meggyógyulnak , megtérnek , vannak akik több évtized után újra elmennek gyónni.

Igen, az is nagyon igaz, hogy az ottani emberek ki is használják azt, hogy ennyi ember megy oda, bolt, bolt hátán van, nincs egy szabad placc, ahol ne lenne étterem, cukrászda vagy kegytárgyas.

Az elején a látnokokon kutatásokat , teszteket hajtottak végre a tudósok , erről egy dokumentum film is készült : [link]

A kutatások , saját és mások tapasztalatai által én azt mondom, hogy szerintem valósak az üzenetek.

2020. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Még a katolikus egyház sem ismeri el.
2020. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Tudtommal az Egyház még nem fogadta el a jelenéseket, viszont maga a hely ettől még látogatható.

Szerintem egyébként nem valósak.

2020. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem valósak, nem véletlenül fordul meg évi 4 millió ember. Csodák szoktak történni (az én egyik családtagom is így gyógyult ki a rákból), és már maga a hely is a békét önti magából. Szóval szerintem ez igaz. A Katolikus Egyház meg amíg tartanak az üzenetek, addig biztosan nem fogja elfogadni, majd utána.
2020. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Amíg a Szentszék hivatalosan nem ismeri el, addig én sem fogom.

Én voltam ott, engem taszított a hely, azt meg túlzásnak érzem, hogy egyes látnokoknak üzenget Mária. Egyik hivatalosan elismert Mária-jelenésnél (Lourdes, Fatima) nem történt ilyen és az üzenet minősége is fényévekkel megelőzte teológiai mondanivalójában az állítólagos medjugorjei üzenetekét.

2020. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lilla64 ***** válasza:
60%
Szélhámosság a köbön.És ezt nagyon jól tudja az egyház is,azért nem ismeri el.Azelőtt egy porfészek volt,most zajlik az élet,fellendült a turizmus,a kereskedelem,a kegytárgyüzletek egymást érik,hatalmas bevétellel.Én így látom a dolgokat,de nem akarok senkit lebeszélni.Amúgy nagyon szép hely,szép tájak,kirándulni megéri
2021. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!