Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elítélitek a Sátánista embereket?

Elítélitek a Sátánista embereket?

Figyelt kérdés

Elítélitek a Sátánt imádó a embereket?


A Sátán valójában sokkal gonoszabb mint ahogy sokan hinnék , felfoghatatlan és elképzelhetetlenül gonosz ,olyan gonoszság van benne ami a földön elképzelhetetlen.


De ti keresztény emberek vagy sima egyszerű jó érzésű emberek , megbüntetettnétek elitélnétek esetleg bántanátok Sátánista embereket?


Van a Sátánizmusnak is csomó fajtája de én az olyan Sátánista emberekre gondolok akik a gonosz Sátánt a gonosz Ördögöt imádják.



2020. jún. 2. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
nem
2020. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen, pont úgy mint a lapos föld hívőket vagy az egyéb ezotéria mániásokat. Ateista vagyok.
2020. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
én büntetném a sátánizmust
2020. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Csak simán ostobának tartom őket.
2020. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Az itélkezés kizárolagos jogosultja, Isten. A Mi feladatunk, segitséget nyújtani a "tévelygőnek", akinek szabad akaratavan. Ha nem szeretne változtatni, akkor a kellő időben és módon megkapja a "jutalmát" az, aki kitart a helytelensége mellett.
2020. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt ítélem el,aki ok nélkül belém köt és nem tud normális ember módjára megnyilvánulni. Ez lehet sátánista,keresztény,ateista,bármi..
2020. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Azokat, akik jó dolgukban nem tudják, mit csináljanak, nem ítélem el, úgyis kinövik.


Azokat, akik több száz éves gyönyörű fatemplomokat gyújtogattak Norvégiában, elítélem, mint gonosztevőket.

2020. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem ítélek el a vallása miatt addig amíg tiszteletben tudja tartani, hogy más nem az ő vallása alapján él. Nem érdekel miben hisz. Idegenekben, sátánban, odinban, zeuszban vagy Istenben. Az ő dolga mindaddig amíg úgy is kezeli mint egy személyes hitet és nem életigazságot ami szerint mindenkinek élnie kell(ene).
2020. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Majd Isten fogja őket elítélni, nem én. Ebben azért elég világos a keresztény tanítás, illetve a Szentírás.

Akik pedig emberi törvényekbe ütköző dolgokat is művelnek, azokat előtte a hatóság is elítéli teljesen helyesen.

2020. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Mégis miben különbözik ez az istenhittől? Ha egyiket elítélem, a másikat is el kell, mert mindkettő mese. Ha viszont egyiket elfogadom, akkor az összes többit el kell fogadjam, az elemi logika ugyanis ezt diktálja, mivel nincs rá mód, hogy bármelyiket is kivételként kezeljem.


Én nem vagyok hívő, tehát én elutasíthatom a satanizmust is, ahogy a többi vallást is.


Akinek el kell fogadnia, az pont a hívő. Mert ő az, aki az irracionális hit létjogosultságát legitimálja.

2020. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!